15 TEMMUZ 2016 TÜRKİYE’Yİ İŞGAL GİRİŞİMİ’Nİ UNUTMADIK ASLA UNUTTURMAYACAĞIZ

Bugün 15 Temmuz 2016 günü NATO-FETO ikilisinin planladığı Türkiye’yi İşgal Girişimi’nin dördüncü yıl dönümü. Bu işgal girişimi neticesinde 251 şehit, 2193 gazi ve baştan başa yıkılmış bir ülke bıraktılar geride.

Yıkılmış, yakılmış, milyarlarca dolar zarara uğratılmış, hatta Meclisi bile bombalanmış bir ülke bıraktılar.

F16’lar, helikopterler, tanklar, zırhlı araçlar ve en son model silahlardan ölüm ve kan kustular. Milletin silahını millete çevirdiler.

15 TEMMUZU UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

– 15 Temmuz 2016 Türkiye’yi İşgal Girişimi’ni asla unutmadık, unutturmayacağız.

– Canlarını bu Allah, Peygamber, Kitap, İslam Müslüman ve Vatana feda eden 251 Şehidi asla unutmadık, unutturmayacağız.

– O gün seve seve ölüme meydan okuyan 2193 Gazimizi asla unutmadık, unutturmayacağız.

– O gün Vatan Müdafası için sokaklara dökülen milyonlarca vatan sevdalısını asla unutmadık, unutturmayacağız

– Aylarca genç, ihtiyar, kadın, erkek, çocuk ve engellisiyle vatan nöbeti tutan milyonları asla unutmadık, unutturmayacağız

– FETÖ-NATO ikilisinin bu vatanı 7-8 parçaya bölme girişimini asla unutmadık, unutturmayacağız.

– CIA’in maşası FETÖ Örgütü’nün hiçbir ihanetini asla unutmadık, unutturmayacağız.

– Dini, millete ve vatana karşı yapılan darbe, yani Türkiye’yi İşgal Girişimi’ne “Kontrollü darbe”,”Bu darbe bir tiyatrodur” veya “Darbeyi hükümet yaptı!” diyen, ama bu milletin sırtından geçinen vatan hainlerini, katilleri, vatan düşmanlarını Allah insan yarattığı halde hayvandan daha aşağı birer mahluk olanları asla ve asla unutmadık, unutturmayacağız.

– Bu vatana kastedilmesiyle yüz milyarlarca dolar zarara uğratan kalkışmayı asla unutmadık, unutturmayacağız

– İşgal Girişimi gerçekleşmesi halinde, 900 bin devlet görevlisini ve 10 milyonda vatan evladını katletme planını tatbike koyacak olanları asla unutmadık, unutturmayacağız.

VATAN HİNLERİ DE ŞUNLARI UNUTMASINLAR!

– Vatan Hainleri ve Türkiye’yi İşgal Girişimcileri o gece vatanın selameti için gözyaşı döken ve sabahlara kadar dua eden milyonları unutmasınlar!

– İşgal Girişimi engellenemez hal alması halinde o gece ve ertesi günlerde dünyanın her bir köşesinden uçaklarla gelip darbecilerin karargahlarına kamikaze dalışı yapmaya yemin etmiş binlerce vatan evladını unutmasınlar!

– 15 Temmuz’dan sonra “Yeni bir darbe girişimi olur da, ben vatana ulaşamam” diyerek hacca gitmeyen, gitmemek için ayak sürüyen vatan evlatlarının kararlılığını asla unutmasınlar!

– O malum gece, abdest alıp “Bugün ölmeyeceksek, ne zaman öleceğiz” diyerek sokaklara dökülen milyonları unutmasınlar!

– O gece elinde bir bıçak bile olmadan ölüme meydan okuyan, İşgalcilerden aldıkları tank, helikopter, ve ölüm kusan silahları da kullanmayan milyonları unutmasınlar!

– Allah, Peygamber, Kitap, İslam Müslüman ve Vatan için her zaman ve halükarda ölmeye ve ölmek isteyen olursa da çekinmeden öldürmeye hazır olduğumuzu kimse unutmasın!

BUNDAN SONRA NE YAPACAĞIZ?

– Bir kez daha bu gibi kalkışma olursa,asla silahsız olmayacak, çıplak elle darbeyi durdurmaya kalkmayacağız.

– En baş işgalci ve en alttaki işgalciyi muhakeme bile etmeden canlarını alacağız.

– Güçleri ne olursa olsun son neferin toprağa düşünceye kadar vatanı, milleti ve en başta da kutsallarımızı savunmaya devam edeceğiz.

DEVLETE ÇAĞRI VAR!

– Yurtdışındaki vatandaşlarımız kaçak darbecileri geri getirme konusunda her türlü yardıma hazırlar. Bunu kimse unutmasın!

– “Biz katil ve hainleri paketleriz, devlet sadece teslim alsın yeter!” diyen binlerce gurbetçi var. Bunu da unutmasınlar!

– Devletler Hukuku karşısında Türkiye’yi zor durumda bırakmamak için darbecilere hesap sorma haklarını saklı tutan binlerce gurbetçiyi asla unutmasınlar!

– Bizler ne Osmanlı’nın son döneminde ne de daha sonraki işgal girişimi ve darbeler zamanında olduğu gibiyiz. Bugün dünyanın en küçük adalarında bile varız. Bu devletin başkanı emir verdiği zaman harekete geçecek güçteyiz. İşgalciler bunu da unutmasınlar!

Ve biz, her türlü tehlikeye rağmen, bütün ailesini kaybetme riskine rağmen, tehlikenin üstüne üstüne yürüyen ve bu vatan ve milletin esaretten kurtulmasında Allah Teâlâ’nın izniyle en büyük payı olan BAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I ASLA UNUTMADIK VE UNUTTURMAYACAĞIZ!

Allah Teâla bizi bir daha KURTULUŞ SAVAŞI VERME mecburiyetinde bırakmasın!

Selam ve dua ile!

Muhammed Mücahid Okcu
www.muhammedmucahid.com