2019 Belediye Başkanlığı Seçimleri’ne Dikkat!

2019-belediye-secimlerine-dikkat-800x400

Batı gözlerini 2019 Mahalli Seçimleri’ne dikti. AK Parti’yi nasıl yıpratır da Türkiye’yi dizginleriz hesabını yapıyorlar. Çok sıkı bir çalışma var. Paralar havada uçuşuyor. Milyonluk Euro demetleri ile casus avlama ve tetikçi devşirme planları yapıyorlar.

2023’e kadar manipüle edebilecekleri bir seçim kalmadı. O yüzden 2019’a büyük yatırımlar yapıyorlar. Bu seçimdeki umutları da sönerse ki, -inşaallah sönecek- o zaman başka kapılardan girmeye çalışacaklar.

Bu kesin. Ancak bizim onlara açık kapı bırakmamamız gerekiyor. Özellikle de AK PARTİ.

AB’nin istihbaratları karma karışıktır. Bir çoğunu CIA kurmuş. Mesela BND CIA’in ürünü. Hangi CIA bilmem, ama CIA emreder, BND yapar. Diğer Avrupalı istihbarat örgütleri de CIA’in emirlerini paşa paşa yerine getirir.

Ülkemizi ahtapot gibi saran AB’li vakıflar var. Diğerlerini bilmesek de Alman Vakıfları’nın BND’ye çalıştıklarını biliyoruz. Alman gazeteleri de hakeza. Bild Gazetesi’nin ismini bir kenara yazınız.

Bild gazetesi masum bir medya kuruluşu gibi davranır, ama öyle değil işte.

Bild, B.Z., Die Welt gibi günlük gazeteler Axel Springer’e ait. 15 binden fazla çalışanı var ve yıllık cirosu yaklaşık 3 milyar 290 milyon Euro. Bu adam meşhur Aydın Doğan’ın ortağı.

Axel Springer Baronlar’ın adamı olduğu, yani Siyonist bir aileden geldiği bilinir. Bild ve diğer gazete ve medya organları bir paravandır.

Biraz açık konuş dediğinizi duyar gibiyim. Bild şu an yeni John Dündar’lar devşirme peşinde. İhaneti sinesine sindirebilen her vatan haini yine Alman Devleti’nin ta tepesindeki adamlar tarafından madalyalara boğulacaktır.

Alman Vakıfları’nın hiç de sağlam ayakkabı olmadığını biliyoruz.

“Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2011 yılında bazı Alman vakıflarının BDP ve BDP’li belediyeler üzerinden PKK’ya para aktardığını söylemişti. KCK operasyonlarında belediye yöneticilerinin gözaltına alındığını belirten Erdoğan, bölgeye gönderilen paranın yatırıma dönüşmediğine dikkat çekmişti. Alman vakıflarının belediyeler ile kredi sözleşmesi yaptığını söyleyen Erdoğan “Hangi müteahhitlerle iş yapmaları gerektiğini söylüyorlar. Bu yolla resmen PKK’ya para gönderiyor o vakıflar.” demişti.

Alman istihbaratının sadece 2015’te PKK’ya bağlı derneklere 32 milyon euro aktardığı biliniyor.

Bu doğru.

Sayın Başkan’ın masasında daha büyük rakamların yazılı olduğu bir dosya olmalı. Bu bahsettiğim dosyadakiler doğrudan PKK’ya aktarılan meblağ. Size bir de BKA’da çalışan ve Alman Hükümeti’nin PKK’ya gönderdiği paraları taşıyan Türkiye asıllı bir kadının taşıdığı paralardan çaldığı paranın 180 milyon Euro olduğunu söylersem siz ne düşünürsünüz? Bir aracının çaldığı paralar 180 milyon olduğuna göre siz de Alman Hükümeti’nden PKK’ya giden paraların tamamını hesap ediniz.

Sabahtan beri size BND, vakıflar ve gazetelerin sıkı bir çalışmasından ve son seçimlere hazırlık yaptıklarından söz ediyorum.

Hedefin AK Parti olduğunu tekrar tekrar söylememe gerek var mı bilmiyorum. O yüzden her AK Partili makam sahibi ve makam sahibi olmak isteyenler dikkatli olmak zorundadır.

Dikkatli olmaktan kastım kirli çamaşırların gizlenmesi değil, aksine kirli çamaşırı olanların sahanın dışına itilmesidir. Partiye, Reis’e ve nihayetinde Türkiye’ye zarar gelmesine sebep olmamalarıdır.

En başta Genel Merkez çok dikkatli olacak. Varsa içerideki çürük elmalar ayıklanacak. Sonra teşkilatlara gelecek temizleme işi. Mevcut belediye başkanları, yardımcıları ve yeni adaylar takip edecek.

Merkezin işi zor. Çok çalışmak ve ince eleyip sık dokumak zorundalar.

İçeride temizlikçi olan da var. Bunlar kötüleri değil, iyileri ve şikayetleri temizliyorlar. Taşra teşkilat ve belediyeler hakkında gelen bazı şikayetler hasıraltı edildi. “Hasıraltı edildi” diyorum, çünkü bizatihi bilgim var. Onların birer birer temizlendiğini gördükçe seviniyoruz.

Batı’da gazetciler arasında alenen konuşulanları tek tek anlatmak mı gerek? Anlatırız anlatmasına da, bu kez de dinleyenlerin tavırları önem önem kazanıyor. Atalet ve neme lazımcı anlayışdan uzak olan insanlara anlattıklarınız hedefe ulaşır. Yoksa boşa kürek çekmiş olursunuz.

Yine de her ihtimali bir köşeye koyup konuşmak zorudayız. Mesele muhataplarınızın ne yapacağı değil, sizin ne yapacağınızdır. Mesele kaybedecek ve veya kazanacaklarınız değil, vatanın baki kalmasıdır. O zaman da hiçbir şeyin anlamı kalmıyor.

REİS’E ŞİKAYETİM VAR!

Evet gerçekten Reis’e şikayetim var. Vatanın bekası için değil kendi bekaları için adaty olan ve makam isteyenler var. Bunlar köşe kaparlarsa, sorumluluğun en büyüğü Reis’in olur.

Belediye Başkanlıkları için aday adayı olmaya hazır öyle adamlar var ki, gerçekte ne olduklarını Reis bilse, kendisi Belediye Başkanı iken tokatladığı adam/adamlar gibi tokatlar ve gönderir.

Ben tetikteyim. Başkaları da. Bazı adayların yüzlerindeki peçeyi indirmek için hem muhalefet hem de dış düşmanların tetikte beklediğini haber vermiş olayım. İpucu isteyen olursa, lütfen başa dönüp satırların aralarına baksınlar.

Her fert kendisini ölçsün, biçsin ve ondan sonra Belediye Başkanı Aday Adayı olsun. Kazara aday seçilseler bile seçimden önce alaşağı edileceklerini unutmasınlar. Bunda sadece kendileri zarar görmeyecek. Bu adamların bütün kirli çamaşırları orta yere saçılacak.

Böyle adamlar kazara aday seçilirlerse, parti de büyük zarar görecek. Ancak vatan sevdalıları buna izin vermemek için geceyi gündüze katmak zorundalar. Gereğini de yapacak ve bütün bildiklerini gerekli yerlere ulaştıracaklardır.

Korkulu rüya görmeye gerek yok, sadece uyanık olalım.

Muhammed Mücahid Okcu

www.muhammedmucahid.com