ABD’nin Türkiye’yi İşgal Planı

türkiye'yi-işgal-planıHerkesin hayretle karşıladığı darbe zamanlamasının bilinçli olarak öne çekildiği meselesi yanlış. Darbeyi asıl planlayan ve tatbike koyan dış güçler, bu tarih ve saatı özellikle seçmişti. Çünkü Haçlı Orduları 15 Temmuz 1099, saat 21:30’da Kudüs’ü işgal etmişlerdi.

CİA, MI6 ve BND’nin başını çektiği Haçlı Orduları aynı tarih ve saatte Osmanlı’nın Başkenti İstanbul ve Türkiye’nin Başkenti Ankara’yı işgal edeceklerdi. Daha sonra bütün yurt işgal kuvvetleri tarafından ele geçirilecekti. Plan buydu.

Fakat plan yapıcıların ve tuzak kurucuların en büyüğü olan Allah Teâla onların planlarını ve tuzaklarını tersyüz etti. En korkunç silah, tank, helikopter ve F16 Uçakları’na karşı ellerinde iki santimetrelik bıçağı bile olmayan mangal yürekli silahsız kuvvetleri galip getirdi. Küfür Dünyası’nın bütün planlarını aziz milletim durdurdu.

Eğer Pensilvanya İhanet Çetesi PİÇ başarılı olsaydı, neler yapacaklardı biz onlara bakalım.

Değerli dostum Yusuf Ziya Halıcıoğlu’nun sosyal meyada paylaştığı bir yazı, ABD’nin darbe sonrası Türkiye üzerinde yapacaği bütün ameliyatları özetliyor.

İşte o yazı:

“Darbenin ilk saatlerinde İstihbarat tarafından Kilis’te tutuklanıp acilen İstanbul’a intikal ettirilen ve Hatay’da görev yapan yüksek rütbeli bir subay, yapılan sorgulamasında korkunç itiraflarda bulunmuştur;

İncirlik ABD Hava Üssü’nde 12 haftadan beri ABD’den gelen özel ihtisas sahibi subaylarla gizli toplantılara katıldığını itiraf etmiştir.

İtirafları askeri darbenin başarılı olmasından sonra yapılacaklar hakkında.

İlk planda 24 saat içinde 8.000-10.000 DAEŞ militanı Türkiye’ye sokulacaktı. İkinci günde ise DAEŞ’den sonra Irak’ın Şii Milisleri’nden 5.000 Milis ve Suriye Muhaberatı’ndan 1000 ajan Türkiye’ye sokulacak ve bunlar hep beraber İskenderun’a hücum edeceklerdi. Bu karar, bir İran temsilcisinin de İncirlik’de yapılan gizli bir toplantıya katıldığında verilmişti. Bu İran’dan gelen kişi, darbeci Türk subaylarından birisi ile beraber toplantıya katılmıştı. Toplam 50.000 Şii Milis silahlandırıp gereken para transferini sağlayacaklardı. Bu 50.000 militan öncelikle İstanbul ve Ankara’ya daha sonra Türkiye’nin her tarafına doğru peşpeşe harekete geçeceklerdi. Ancak İstanbul Boğazı’ndan Avrupa tarafına geçmeyecek, Avrupa yakası Türk Darbeciler’in yani Beyaz Türkler’in idaresine verilecekti. Bundan sonra ABD’li unsurlar Kürt Milisleri’ni silahlandıracaklarını şart koştu.

Bu Türk subayının Türk İstihbaratı’yla iletişime geçmesinin ve teslim olmasının sebebi ise İncirlik Hava Üssü Komutanı’nın kendisine darbenin başarısız olması halinde kendisini ailesi ile beraber İncirlik Üssü’nde karşılayacağını ve yine ailesi ile beraber kendisini ABD’ye gizlice kaçıracağını vaadettiğini söylemesiydi.

Bunun için Hava Üssü’ne sivil kıyafet içinde gelmesi gerektiğini söylediler. Bu subay ailesi ile beraber İncirlik’e doğru geldiğinde İncirlik’i kapatan askerler gösterilen bütün çabalara rağmen onu ve ailesini engelledi. Bunun üzerine kaçışlar olmasın diye İncirlik Hava Üssü’nün elektriği kesildi. (Üstteki yabancı aileler elektrik kesilmesi ile korku vb duyuyor diye açtırmaya çalıştılar.) Erdoğan İncirlik Hava Üssü’nün uçuşlara kapatılmasını, giren ve çıkanların tespit edilmesini emretti.

Buna darbe demek az olur.Bu resmen bir İŞGAL hareketi.”

Yaı burada bitiyor. Fakat ABD, AB, Rusya ve Çin’in İslam Dünyası’nın babalarının mirası gibi paylaşma arzusu devam ediyor.

Tabii dünyayı yutma sevdasında olan Siyonist İsrail, 3. Dünya Savaşı’nı da bunlara havale etti. Yukarıda saydığım ve sayamadığım bütün devlet ve karanlık güçler de Siyonizm’in taşeronluğunu yapmaktadırlar.

 

Muhammed Mücahid Okcu

www.muhammedmucahid.com

https://www.facebook.com/MuhammedMucahidOkcu

https://twitter.com/muhammedmokcu