Darbe mi İstiyorsunuz? Hodri Meydan!

Beşyüz yıl önce İspanya Soykırımı’ndan kurtarıp topraklarımıza getirdiğimiz Yahudiler, gelişlerinden 400 yıl sonra kendilerine sahip çıkan o muhteşem devleti yıkmayı başardılar. Buna biz “Ekmek yediği tekneye pisleme” deriz. Ekmek teknesine pisleme hadisesi, yıkıp orada bırakma ile de son bulmadı. Yerine rica minnet kurulan ve adına da “Kurtuluş Savaşı!” denen son süpürme savaşı ile son toprakları da tamamiyle ele geçirdilar.

Bunu ben değil, İsrail’in ilk Cumhurbaşkanı Chaim Weizmann, M. Kemal’in has adamı Falih Rıfkı Atay ve diğerleri çok iyi anlatıyorlar:

Kısacası, “Osmanlı’yı yıktık ve yerine hükümetin üyelerinin tamamının Macar ve Selanik Yahudisi olan bir devlet kurduk!” diyorlar.

The Washington Times, New York Tribüne, Alman Yahudi Dergisi Aufbau, Timetürk ve 1923’den 1950 yılına kadar CHP’den Milletvekili olan Falih Rıfkı Atay ve diğerleri Kamal Atatürk’ün “Yahudi” olduğunu ifşa ederek, bugün vatana kasteden ve Türkiye Düşmanları demekte bir beis görmediğimiz bir zümrenin kimlik ve hedeflerinin nereye dayandığını apaçık ortaya koyuyorlar.

Yukarıda verdiğimiz isimlerin ne dediklerini buraya almamış olmamız, sizleri “Bu adam da kaçak dövüşüyor” düşüncesine sevketmesin. Bu itirafları konuma kanunun kaldırılması teklifimize saklıyorum.

Kendisini Türkiye’nin sahibi zanneden CHP bugünlerde ardı ardına darbe tehditleri savuruyor. Türkiye için hiçbir iş yapmadıkları gibi, yıkılması için ellerinden geleni yapıyorlar. Son 30 yıl içlerinde yaşadığım Avrupa’nın hükümetlerini Türkiye’ye saldırtabilmek için el ve eteklerini yaladıklarını çok iyi biliyorum. Ayrıca ayyuka çıkmış hareketleri de var.

Bunların Türkiye’yi yıkma hevesi ile İspanya’dan getirdiğimiz Yahudilerin kalıntıları olduklarını tekrar söylemenin gereği var mı bilmiyorum. Fakat bugün gördüklerimiz Osmanlı’nın gerçekten bu takımın baba ve dedeleri tarafından yıkıldığı fikrini perçinliyor.

Birileri bu yüzden “Tekerimizin önüne taş koyuyorsun.” deyip hesap sormak isteyecektir. Hiç önemi yok. Müslüman geleceğini ancak Allah Teâlâ’nın gazabına uğramama adına düşünür. Yoldan geçerken hal hatır sormak için kapımızı çalan misafirin durumu ne ise insanoğlunun durumu da odur. Yani hem dünyada hem ahirette kahraman olmak istiyorsak, sonumuzu düşünerek Allah’ın dininden taviz vermememiz gerekiyor.

İspanya, Macaristan ve Selanik artıklarının bugün bu tavrı biz de görmüş olacaklar ki, daha bir hınçla saldırıyorlar. Ellerinden gelse, elimizde olduğunu kabul ettiğimiz son toprak parçasını bin parçaya bölüp bozuk para gibi önlerine dağıtma hevesindeler.

Darbe tellallığı yapanların geçmişlerine baktığınızda, hiç de berrak bir resim göremiyorsunuz. Tamamı hem Allah düşmanı hem Osmanlı düşmanı hem de Türkiye düşmanı tipler. Asabiyetleri ile orantılı bir düşmanlık. Bunların ırklarının hepisine hamilik yapmış, onları soykırım ve savaşlarda yok olmaktan kurtarmış olan bir devleti yıkmış olmaları ile neleri kaybettiklerini unutmasınlar.

Önce kene gibi milletin sırtına yapışmış sözde milletvekili, sonra PKK’nın kucağından inip FETÖ’nün kucağına binen ve sonunda Peygamber’in “Mutlaka fethedilecek!..” buyurduğu İstanbul’a parti başkanı olan bir kadın. Ve sonunda Yahudi artığı sözde gazeteci Ragıp Zarakolu. Her biri ayrı ayrı zamanlarda DARBE ve Cumhurbaşkanına İDAM tehdidinde bulundular.

Darbe naralarının Gölge CIA RAND CORP0RATİON’in Darbe Raporu’ndan hemen sonra gelmesi de çok, ama çok manidar. CHP’nin emir aldığı ve tetikçilerini harekete geçirdiği çok açık.

Ragıp Zarakolu denen adamın PKK ve Ermeni Diyasporası ile iş tutuyor olması da vatan hainliğinde sınır tanımadığını gösteriyor. Öyle ise gereği yapılmalıdır. Bunu da gazetecilikle ilişkilendirecek hain çevrelere aldırış etmeden yapmak gerekiyor.

BİZ ÖLMEYE HAZIRIZ YA SİZ DARBECİLER?..

Bu vatan için canını vermeye hazır olan milyonlar var. 2016’yılından beri yeni bir saldırı olur düşüncesiyle hacca bile gitmemek için ayak sürüyenler var. Her birinizin gözlerini kamaştıran, rüyalarını süsleyen Avrupa’yı sırf Vatan Müdafası için terkedip Türkiye’ye dönenler var. Ben ve bu milletin evlatları 15 Temmuz 2016’da Türkiye’yi İşgal Girişimi’nde olduğu gibi yine ölmeye hazırız.

Lakin yine çıplak ellerle sokaklara çıkıp “Ey kardeşim! Sen de bu vatanın evladısın, ben de. Ne olur, yapma, etme” demeyeceğiz. Bunu mankurt kafalarınıza iyice kazıyın.

Bizler ölmeye her an hazırız, sizler bu vatana bir daha kastetmeniz halinde köpekler gibi gebermeye hazır mısınız? Köpeklere yem olmaya hazır mısınız? Gerçi bizim köpeklerimiz de sizden çok daha asildirler. Kursaklarına domuz eti girmemiştir.

İnsan olun, zıkkımlanın, ama bu millete ihanete bir daha teşebbüs etmeyin!

BİLİYORUZ ÇOK FENA ACITTIK, ÇÜNKÜ DEVLET ELİNİZDEN UÇTU

Bugün bu kadar hırçın olmalarının sebebi bin yıl, belkide kıyamete kadar sahip olmak istedikleri Osmanlı topraklarının ellerinden kayıp gittiğini görüyor olmalarıdır. Mesele Recep Tayyip Erdoğan meselesi de değil. Esas mesele bu vatana olan düşmanlıklarıdır. “Ben bu vatanı seviyorum” diyen bir çoban bile bunların en azılı düşman oldukları insandır.

Biz son on yıla kadar sadece CHP’nin darbe sevdalısı olduğunu bilirdik. Bu millet öyle bilirdi. Fakat CHP darbe konusunda asla yalnız değilmiş. Bizim insan saydığımız, dava grubu ve cemaati saydığımız niceleri darbe sevdalısıymış.

“Küfür tek millettir.” hükmünü andırır biçimde her renkten bir darbeci muhalefet ortaya çıktı.

ALTI NESİL BOYU DARBELERLE BOĞUŞAN BİR AİLE!..

Bir kez daha tekrar edeyim ki, ben altı nesil boyu darbelerle uyanmış zulüm ve işkence ile zifiri karanlığa gözlerini kapamaya mecbur edilmiş bir ailenin dördüncü neslindenim. Şehidi ve gazisi bol bir ailenin bir ferdi olmaktan da unur duyarım.

Her darbede bu vatanın evlatları gibi bizim aile de büyük zulümler görmüştür.

Büyük dedem 2, dedem 4, babam 4, ben 5, oğlum 2 ve 2013 yılında dünyaya gözlerini açan torunum da 1 darbe gördü/gördük.

Darbe girişimlerini saymıyorum bile. 110 yılda 7 darbe yapılıyor ve 6 nesil bunun acısını çekiyor.

Yaşananları anlatmak o kadar kolay değil. Bana bunları unutturmak da kolay değil. Allah, Peygamber, Kitap, İslam, Müslüman ve Vatan için can vermekten vazgeçirmek hiç mi hiç kolay değil.

Bütün darbe severler ayaklarını denk alsınlar. Biz ölmeye hazırız, sizler gebermeye hazır mısınız?

Allah bu ümmeti sizin gibi melunlardan korusun!

Muhammed Mücahid Okcu
www.muhammedmucahid.com