Demokrasini al başına çal Amerika!

demokrasini-al-basina-cal-amerika-800x400

Demokrasinin beşiği İngiltere değil mi? ABD de işgal etmek istediği topraklara demokrasi(!) götüren ülke!

Büyük Britanya dünyada en az 34 ülkeyi kolonileştiren devlet. Dünyanın bütün zenginliklerini sömüren bir ada ülkesi. İşgal ettiği ülke vatandaşlarını köleleştiren. Müslüman olsun olmasın bütün insanları Hıristiyan yapmak için elinden geleni arkasına koymayan. Hıristiyan olmayanları da erkek, kadın, çocuk demeden katleden ülke. İşte bu ülke demokrasinin beşiği.

Bir de Amerika var. İngiltere’den geri kalmayan bir Terör Devleti. Dedik ya! Adamlar gittikleri her yere demokrasi götürüyorlar.

Evet doğru duydunuz! Amerika, gittiği yere demokrasi götürüyor. İngilere demokrasi götürüyor. Avrupa demokrasi götürüyor. Baronlar da… Ne kadar insancıl(!) bunlar! İnsanın gözleri yaşarıyor, yüreği kabarıyor.

Ancak ben onların bir tek kelimesine inanmadım. Düzenlerine de zerre kadar güven duymadım. Çünkü Allah Teâlâ’nın düzenini beğenmeyip kendi midelerinden düzen, nizam, hukuk, kanun uyduranlar benim en büyük düşmanımdır. Yanlışlarından dönünceye kadar da düşmanım olarak kalacaklardır.

demokrasini-al-basina-cal-amerika-651

ALLAH’A KARŞI SAVAŞIN ADI…

Demokrasi denen düzen Allah’a karşı savaşın adıdır. Biraz fazla oldu diyenlere etraflarına baksınlar diyorum. Madem ki, bu işgalci devletler “demokratik devlet,” neden dünyayı kan gölüne çeviriyorlar? Neden kendilerinin dışında kalan herkesi yoketmek istiyorlar? Demokrasi sadece Amerikalı, İngiliz, Fransız, Alman, Yahudi için mi var? Onların dışındakiler insan değil mi?

Bir zamanlar DDR (Demokratik Almanya Cumhuriyeti) diye bir ülke vardı. Bizim Doğu Almanya olarak bildiğimiz ülke. Kominizm ile yönetiliyordu. Yani orada da demokrasi vardı. Ancak Kominist Rusya’nın koltuğu altında olan diktatör bir ülkeydi. Batı Almanya’da demokrasi ile yönetiliyordu.

Biri kapitalist diğeri kominist, ama iki Almanya da demokrat. Dünyayı sömüren, milyonlarca insanı keyfi olarak katleden İngiltere de demokrat. ABD de… Fransa da… Hollanda da… İtalya, İspanya, Portekiz de…

Bunların hepisi aşgal ettikleri ülkeleri koloni, vatandaşlarını da esir yapan ülkeler değiller mi?

demokrasini-al-basina-cal-amerika-652

CEVABINI BULAMADIĞIM SORU!..

Ben küçükken “Demokrasi nedir? Yenilir mi içilir mi? Alınır mı satılır mı?..” diye sorardım hep. Hâlâ hiçbir soruma cevap almış değilim. Ne onlar bana kendilerini anlatabildiler, ne de ben onlar adına zerre kadar olsun yumuşayabildim.

Ben hep aynı nokta üzerinde kaldım. Çünkü Allah’ın koyduğu nizamdan milim kadar şaşamazdım. Onların niyeti de şeytanın nizamını hakim kılmaktı. Bu yüzden hiçbir zaman esneklik ve yumuşama gösteremezlerdi. Onlar ne düşünür bilemem, ama Allah’ın izniyle benim tarafımdan bu kavga kıyamete kadar sürüp gidecektir.

demokrasini-al-basina-cal-amerika-653

HER ÜLKE DEMOKRASİ İLE YÖNETİLİYORDU, AMA…

Çocukluk yıllarımdaki sorularım ve kavgam halen devam ediyor. Hem de son sürat. Eksilmeden… Pörsümeden… Canlı ve çetin…

Sorularım yenilenerek devam ediyor. Bu nasıl bir demokrasi demekten kendimi alamıyorum? Şu adını bile sevmediğim düzen, adına bukalemun denen hayvandan daha bir değişkenliği ile her arazide başka bir renk alan bir yapıya sahip.

Kominist Rusya’nın işgali altındaki Doğu Almanya bile demokratik bir ülke sayılabildiyse, gerisini siz düşünün. Hem kominist hem diktatörlükle yönetilen demokratik bir ülke.

Demokrasinin beşiği sayılan İngiltere hala Monarşi ile yönetiliyor. Ülkede krallık var. Bir de Kraliçe’den emir alan bir hükümet var. Avrupa’nın yine birçok ülkesinde krallıklar mevcut. Diktatörlükler de var. Doğu ülkelerinde de krallıklar devam ediyor. Fakat demokrasi ile yönetiliyorlar(!) Yani birçok ülkenin krallık olduğunu bilenlerimiz çok az.

Demokrasi havarilerinin tek derdi Müslümanları birlik ve beraberlik içerisinde tutan Halifeliği ortadan kaldırmakmış. Allah’ın Düzeni’nin yerine batıl bir düzen getirmek için uğraşmışlar. Onu da başardılar.

demokrasini-al-basina-cal-amerika-654DEMOKRASİYİ KABUL ETMEDİK VURDULAR, ETTİK YİNE VURUYORLAR

Önce demokrasiyi kabul ettirmek için dövdüler, şimdi kabul ettik diye dövüyorlar.

Bir asır boyu adına “demokrasi” denen düzeni kabul etmemiz için hep başımıza vurdular. Baktık ki başımıza sopa yiye yiye mankurtlaşacağız, biz de, demokrasi denen düzeni kerhen kabul ettik. Fakat şimdi de “niye kabul ettiniz” diye vuruyorlar. Yine yaranamadık.

Demokrasilerini kabul etmedik vurdular, kabul ettik yine vuruyorlar. Bunu anlayabilen var mı?

demokrasini-al-basina-cal-amerika-655

SADECE HAKLARIMIZI İSTEDİK

Madem ki demokrasi insanlara bir takım haklar veriyor. Öyle ise bunları bize verin dedik:

– Dinimize, kitabımıza karışmayın dedik.

– Hür devlet olmak istedik.

– Devletimizi biz yöneteceğiz dedik.

– Yerüstü ve yeraltı kaynaklarımızdan elinizi çekin dedik.

– Yaşama hakkımıza engel olmayın dedik.

– Vs. Vs…

Bu kez daha ağır sopalarla daha hızlı vurmaya başladılar.

Yine mankurtlaştıracaklar bizi.

Onların istediğinden ve verdiğinden fazlasına talip olamazmışız. Demokrasi dedikleri şey buymuş. Verdiklerine razı olmak vermediklerini istememek. Biz fazlasına talip olmuşuz.

demokrasini-al-basina-cal-amerika-656

NE YAPSAK YARANAMADIK

Ne yapsak yaranamadık. Asla da yaranamayacağız.

Yaranamazdık, çünkü onların istediği tek şey bizim aslımızı inkar etmemizdi. Bu bir kanundur. Allah Teâlâ bize bunu Kur’an-i Kerim’de bize haber vermiştir.

“Sen dinlerine uymadıkça, ne Yahudiler ve ne de Hıristiyanlar asla senden razı olmazlar. De ki: “Allah’ın yolu asıl doğru yoldur.” Sana gelen ilimden sonra, eğer onların arzu ve keyiflerine uyacak olursan, bilmiş ol ki, Allah’tan sana ne bir dost, ne bir yardımcı vardır.” (Bakara Suresi, Ayet 120.)

Bu Ayet-i Celile herşeyi açıklıyor.

Size bir sır vereyim mi? Bizler demokrasiyi kabul etmemiz için bize vurduklarında daha sağlamdık. Yani zulüm bize diz çöktürtemiyor, aksine umutlarımızı törpülüyor, davamıza olan güvenimizi artırıyordu. Ülkemizde zulmün kalkması ile umutları tükenmiş insanların düştüğü boşluğun milyon kez daha derinine düştük sanki. Şimdi ne olduğumuz yerde kalabiliyoruz, ne de ileri gidebiliyoruz.

İki milyarlık koskoca bir ümmet onbeş milyonluk lanetlenmiş Ben-i İsrail etmiyecek mi? Hiçbir kurtuluş yolu yok mu? Var! Ancak bir tek çıkış yolumuz var: Allah’ın dinine 1.7 milyar Müslüman olarak sarılmak ve 17. Dünya Devleti’mizi kurmaktır. Başka çıkış yolumuz yok!

demokrasini-al-basina-cal-amerika-657

BU DA BENİM AMBARGOM

Ha birşey daha var. Herkes bir yerlere, birşeylere ambargo koyup duruyor. Ben de lügatlere yerleştirilmeye çalışılan bir yığın uydurma kelimeye ambargo koydum. Hiçbir kimse, Allah isminin yerine ‘Tanrı’, cevap kelimesi yerine ‘yanıt’, imkan kelimesi yerine ‘olanak’ vs. vs. kullandığımı ispat edemez. Demokrasi kelimesini de uydurma bir düzeni ifade ettiği için kullanmıyorum.

Zaten bizi Allah’ın yolundan çevirebilmek için uydurulan herşey bir tuzak değil mi?

demokrasini-al-basina-cal-amerika-658

AL ŞU DEMOKRASİNİ BAŞINA ÇAL ABD!

Benden bu kadar. Dahası çalışmaz. Bugüne değin yeteri kadar sabrettim. Daha fazlası yok.

Bütün kötülüklerin anası bir sensin, bir de baronlar ABD.

“Küfür tek millettir” hükmünü öpüp başıma koymuşum zaten. Benim düşmanım olduğunu sana sezdirmem gerekiyor. Seninle sonuna kadar savaşmam gerek. Senin kan emiciliğine son vermek için çırpınmam gerek. Yoksa sen kendini asla frenlemeyeceksin.

Yalan, ihanet, iftira ve namussuzlukla girdiğin yerlere güya demokrasi götürüyorsun. Gördük işte! Gittiğin yerlere ne menem demokrasi götürdüğünü gördük. En son Afganistan, Irak, Libya, Tunus, Cezayir, Mısır ve Suriye’de gördük. Bir de 15 Temmuz 2016’da Türkiye’yi İşgal Girişimi’nde gördük.

Kuyruk acın hâlâ dinmemişe benziyor. Son ihanetinde çok acıttık galiba. Yemediğin halt, yapmadığın kötülük kalmadı. Her türlü oyunu kurgulayıp duruyorsun. Deniz aşırı olman hasebiyle de rahat rahat saldırıyorsun. Ancak birgün hesabın sorulacak ve neye uğradığını anlamayacaksın bile. Şaşıracaksın.

Sana al şu demokrasini de başına çal ABD demek yerinde olacak.

Anladın mı?..

Muhammed Mücahid Okcu