Destek Ol

Destek Ol

Kişisel İnternet Sayfam www.muhammedmucahid.com yeniden yayına başlamış bulunuyor. Keyifle yazıyor ve tek amacımın insanlara faydalı olmak olduğunu söylüyorum. Sizlerden tek ricam bana bir şekilde destek olmanızdır.Bu beni motive edecek, hem de canla, başla çalışma azmimi kuveetlendirecektir. MuhammedMucahid.Com’a destek olmanın pek çok yolu var.

1. Yorum Yazın

Her internet sitesi sahibi gibi bende yazılarıma yorum geldiğinde seviniyorum.Yazdığım yazılara o ko nuyla ilgili kendi fikirlerinizi, eleştirilerinizi, teşekkürlerinizi yazarak bana destek olabilirsiniz.

2. Click’leyin
Her yazının alt kısmında benim click kutusu adını verdiğim bi kutu var. İçindeki beğen, takip et ve +1 butonlarına 1 kez tıklarsanız bana destek olmuş olursunuz.

3. Abone Olun

Yazılarıma e-posta ile abone olursanız beni çok mutlu edersiniz.Yazılarımın daha fazla kişiye ulaştığını bilmek hem motivasyonumu hemde yazılardaki kaliteyi arttırıyor.

4. Sosyal Medyada Takip Edin

Faceook hayran sayfamı beğenerek, Twitter’da takipçim olarak ve Google + sayfamı çevrelerinize ekleyerek de bana destek olabilirsiniz.

5. Tweetleyin

MuhammedMucahid.Com – Zulme Rıza Zulümdür” şeklinde bir tweet atarak bana destek olabilirsiniz. [ Tweet ]

6. Link Verin

Site veya Blogunuzda yer varsa, oraya MuhammedMucahid.Com’ı ekleyerek bana destek olablirsiniz.

7. Hakkımda Yazın

www.muhammedmucahid.com hakkında bir yazı yazıp okuyucularınıza benden bahsedersiniz bana en büyük desteği vermiş olursunuz.

8. Yazıları Paylaşın

Bildiğiniz gibi tüm sitedeki yazılarımın altında çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerine ait butonlar bulunuyor.Eğer Facebook, Twitter veya Google+ hesaplarınız varsa bu butonları kullanarak yazılarımı paylaşabilirsiniz.

9. Banner Ekleyin

Aşağıdaki 125×125 boyutundaki banneri site veya blogunuza ekleyrek te bana destek olabilirsiniz.
Muhammed Mücahid Okcu