Erdoğan Düşmanlığı Vatan Düşmanlığı’dır

erdogan-dusmanligi-vatan-duşmanligidir-800x350

Yağcılıktan anlamam. Gelecek düşüncem de yok! Bu ikisini oldum olası sevemedim.

Yağcılık şahsiyetsizleştirir. Geleceği düşünen de kahraman olamaz. Bu ikisinden, şahsiyet ve kahramantıktan asla vazgeçemem.

Anlaşıldı ise devam edelim.

Konumuz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Hayır sadece Erdoğan değil vatan! Cumhurbaşkanı’mıza saldıranların esas hedefi Türkiye. Dışarıdan Erdoğan’a saldıran ve düşmanlık yapanlar aslında Türkiye’ye saldırıyor ve Türkiye’ye düşmanlık yapıyorlar. Türkiye’yi işgal girişimlerinde önlerine çıkan en büyük engel Erdoğan’dır. Aşamadıkları duvar da yine o.

İçeride kimi hissî, kimi politik, kimisi de menfaat uğruna Erdoğan’a düşmanlık yapanlar var. Bunların ipleri bir şekilde dışarıdaki düşmanlarımızın ellerinde. Yani onlara çalışıyorlar. Kimin adına ne yaptıklarını kimi biliyor, kimisi de bilmiyor.

Ben dışarıdakilerden çok içeridekilere acıyorum. Aptallık ve acizliklerine.

O kadar acizler ki; hem vatan düşmanlığı yaptıklarını hem de Türkiye Düşmanları’nın ekmeğine yağ sürdüklerini bile bilmiyor ve görmüyorlar. Biliyorlar, ama belki de üç maymunu oynuyorlar. Kör, sağır ve dilsizleri.

Uşaklar ve maşalar, bu ülkenin ekmeğini yiyor, suyunu içiyor, havasını teneffüs ediyorlar, ama kafirin kılıcını sallıyorlar. Türkiye’nin Düşmanları ile savaşacakları yerde bu vatanın evlatlarıyla savaşıyorlar. Bu tezatı anlayamıyorum işte!

Erdoğan’ı Türkiye’nin düşmanlarına verdikleri takdirde vatana hizmet ettiklerini mi, yoksa Erdoğan’sız Türkiye güllük gülüstanlık olacak mı sanıyorlar? Makam, para, şöhret uğruna Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında vatan düşmanlığı mı yapıyorlar?

Bunu bir de onlara sormak gerek!

Ortada uçuşan yalanlarına bakılırsa Erdoğan Düşmanlığı’nı vatanın bekası için yaptıklarını söyleyeceklerdir. Ancak vatanın bekası Vatan Fedailerine düşmanlık yapmakla sağlanamaz. Bunu bilemeyecek kadar boş ve cahiller…

Kendileri bu vatan için hiçbir şey yapmadıkları halde, çalışan, ülkenin menfaatleri için her zulme, işkenceye katlananların yaptıklarını da tersyüz etmek için çırpınıyorlar.

Vatan uğruna ölmeyi bilmez, göze de alamazlar, ama vatan daim olsun diye şehadeti seçen, gazi olan, ölmek için çırpınanları sevip saymadıkları gibi, cezalandırmak için olmadık kalıp ve surete girerler.

Yalan mı? Yalansa 15 Temmuz Türkiye’yi İşgal Girişimi’ne karşı direnen şehid olan, gazi olan, bir ay boyunca gece gündüz nöbet tutan vatan evlatlarına reva gördükleri nedir öyleyse?

Buna bir cevabınız var mı?

Ya kefenlerini giymiş olan idarecilere karşı takınılan tavırların, yapılan düşmanlıkların, edilen eziyetlerin bir tek açıklaması var mı? En başta da her adımda düşmanlığın odağında olan Cumhurbaşkanı’na yapılanların?

ABD ve diğer Türkiye Düşmanları Erdoğan ve ekibini işgalin önünde kaldırılması gereken en büyük bir engel olarak görüyorlar, Bizimkilerin, yani içerideki hainlerin de onların yaptıklarını temizleme görevi var.

Dışarıdakiler ortadan kaldırmak için çalışırlarken, içeridekiler de Erdoğan Düşmanlığı’ndaki asıl gerçeği saklıyorlar.

Uzun sözün kısası bizdeki Erdoğan Düşmanları dışarıdaki düşmanlardan daha tehlikelidirler. Vatan Düşmanı ya da Vatan Haini.

Hâlâ inanmadınız veya ikna olamadınızsa, alıntı yaptığımız şu yazıyı sonuna kadar okuyunuz lütfen.

Bu yazıda neden, niçin ve nasıl Erdoğan hedeftir, onu gördüğünüz gibi, benim Erdoğan Düşmanlığı Vatan Düşmanlığı’dır sözümü de çok iyi anlayacaksınız. Bundan eminim.

incirlik_te_bekleyen_cia_ajanlari_erdogan_i_alip_igne_yapacakti_sonra_h97060_bef36

“Evet! Kaç gündür ulaşmaya çalışıyordum. Sonunda ABD’li DOSTUMU buldum!

15 Temmuz’la birlikte pek çok soru sordum. “Bu darbe girişiminin lideri kim?”, “Emri kim verdi?”, “Başarılı olsalardı HÜKÜMETİ kim kuracaktı?”, “Cumhurbaşkanı kim olacaktı?”, “Parayı kim bulup verdi?”, “Hangi gazeteciler darbenin içindeydi?”, “Genelkurmay’da neler yaşandı?”, “Akıncı Üssü’nde neler oldu?”, “İstihbarat neden eksikti?” ve “Erdoğan dışında herkes bu darbeyi nasıl biliyordu?” Sorular benimdi!

Ama cevap bulmak kolay değildi!

Amerikalı dostum yine imdadıma yetişti. Bir eli Beyaz Saray’da, bir eli Pentagon’daydı. CIA‘da neler olup bittiğini de çok ama çok iyi bilirdi! Ben sordum…

İnanılmaz cevaplar geldi.

Hala şaşkınım.

Bakalım siz ne hissedeceksiniz.

Okuyun anlayın!

İşte o sohbet…

* 15 Temmuz’da neler oldu?

İtiraf etmeliyim ki Türkiye’de bir askeri darbe girişimi olacağına hiç ihtimal vermiyordum. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin 3 parça olduğuna, Başkan Erdoğan’a yakın olan ekibin bunu engelleyeceğine inanıyordum.

Öncelikli olarak Başkan Erdoğan’a yakın isimlerin ordu içinde çok etkisiz olduğu ortaya çıktı.

15 Temmuz’un ilk sonucu bu!

* Sonuca geliriz! Kim yaptı 15 Temmuz’u?

Peki, darbe girişimini kim yaptı? Gülen hareketine bağlı askerler mi? Evet! Bunu kabul etmekle birlikte darbenin planlayıcısı Amerika (NATO askerleri), yardımcı oyuncular ise İngiltere ve Almanya. Merkel’in emri ile İncirlik’te lojistik destek sağlandı. Bu konuda hiç şüphe olmadığını belirtmeliyim. Buna net olarak inan. Zaten Almanya ile yaşadığınız İncirlik sürtüşmesini hatırla!

* İncirlik önemliydi yani?

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde GÜLEN’e bağlı askerler vardır.

Bunların büyük çoğunluğu ALBAYLARDIR! Paşalar da vardır ama bunların tek bağlı olduğu MAKAM GÜLEN değildir.

Albaylar bu darbenin içindeydi.

Hemen hemen hepsi! 400 kadar ALBAY yani! Sadece askerler değil ki! Erdoğan’ın yanında olanların bazıları da DARBENİN içindeydi!

Odasına kadar girenler DARBENİN merkezindeydi!

Darbe girişimi tek noktadan yönetildi. Merkez İncirlik Hava Üssü… İncirlik NATO’dur, NATO da İncirlik… Belki 5 NATO üssü daha vardır merkez olarak gösterilen ama İncirlik başkadır. İncirlik, Amerika için Türkiye’den çok daha önemlidir.

* Komuta merkezi de bu nedenle İncirlik’ti. Biraz açar mısın?

Tabii ki… Albay John C. Walker (İncirlik), Albay Michael Manion (İncirlik), Yarbay Timoty Cook (İzmir) ve Yarbay Mark Coker (Ankara)…

Darbenin arkasındaki isimler bunlardı.

Bunlar operasyonu yürüttü! Türk ordusu içindeki DARBEYE karışanlar ve daha üst rütbeli komutanlar dahil çok kişi bunlardan EMİR ALIRDI!

Darbecilerden pek çoğu Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’dan emir almaz bunlardan alırdı. Siz bilmezdiniz ama… Bunları bilmediğiniz için de 15 Temmuz’u anlamakta zorlanıyorsunuz!

Darbenin en önemli 4 komutanının görevleri de farklıydı.

Öncelikli olarak Başkan Erdoğan’ı alacak ekibi yöneten kişi Yarbay Timoty Cook’tu. Aralarında birçok CIA ajanının olduğu ekip Başkan Erdoğan’ı Marmaris’teki otelinden alıp, İzmir’deki NATO üssüne götürecekti. Burada özel bir iğne yapılacak olan Başkan Erdoğan artık eskisi gibi olamayacaktı.

* Büyük plan bu muydu?

Elbette! Başkan Erdoğan’ın ele geçirilme planında cinayet kesinlikle yoktu. Erdoğan ne kadar kayıp verilirse verilsin sağ olarak İzmir NATO üssüne götürülecekti.

Yapılan iğneden sonra, Ankara’ya transfer edilecek Erdoğan için zor günler başlayacaktı. Bazı paşalar önceden ayarlanmıştı. Suriye’deki kimyasal silah bile Erdoğan’ın üzerine kalacak bir suç olacaktı.

İhanetler mahkemede tavan yapacaktı. Yalanlarla Erdoğan yalnızlaştırılacaktı. Yanında bir tek ailesi kalacaktı. Büyük ihtimal bir sonraki adım LAHEY, yani SAVAŞ SUÇLARI MAHKEMESİ olacaktı… Bu adamlar planı böyle yaparlardı. Sen de bilirsin ki tek sonuç için yola çıkılmaz! Yalnız şunu unutma, bu plan hala yürürlükte!

İncirlik’ten yönetilen darbe girişiminin başarısız olmasının nedeni, BİR TÜRK SUBAY! Bunu ilk kez duyduğunu biliyorum…

* Nasıl yani?

Darbenin başladığı ilk saatlerden itibaren her şey plana uygun gidiyordu. İncirlik’ten her nokta yönetiliyordu. Ancak o Türk subayı, kendi kararıyla İncirlik Hava Üssü’ndeki ilgili birimin elektriğini kesti. Daha sonra Ankara, bütün üssü elektriksiz bıraktı. İşte o andan itibaren darbe, başarısızlığa doğru yönlendi. Başkan Erdoğan’ı almaya otele giden Türk ekip, B Planı’nın bir parçası olarak harekete geçti.

Aslında Yarbay Timoty Cook’un CIA ajanlarından oluşan ekibi, Erdoğan’ı alacaktı. Onların başarısız olma ihtimali hiç yoktu. B Planı pek ihtimal dahilinde olmadığı için Türk ekip çuvalladı. Bütün acemiliğin nedeni bu! Kendilerine görev geleceğini bilmiyorlardı.

Zamanlama sorunları bu nedenle yaşandı. İNCİRLİK KÖR olunca bunlara “YÜRÜYÜN!” emri verildi.

Ama oyun bozuldu! Bozan da tek bir TÜRK SUBAY’dı!” Takvim – Ergün Diler

Sanırım “Erdoğan Düşmanlığı Vatan Düşmanlığı’dır” sözümüz şimdi daha iyi anlaşılıyordur.

Muhammed Mucahid Okcu