FETÖ’den Üniversite Öğrencilerine Büyük İhanet!

turgut-ozal-tip-620xKatil Örgüt, el konulan Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin bütün belgeleri ve bilgilerini imha etmiş. Bilgisayarları formatlayarak herşeyi silmişler.

Öğrencilerin:

– Lise diplomaları,

– ÖSYM puan belgeleri,

– Üniversite’ye kayıt belgeleri,

– Transkriptler,

– İmtihanlarda aldıkları puanlar,

– İmtihan kağıtları,

– Velhasıl öğrencilerle ilgili hiçbir belge ve bilgi yok ortada. Hepisi kayıp.

FETÖ HERKESE DÜŞMAN!

Öbür üniversite ve fakültelerde durum ne belli değil. Fakat bu üniversitelerdeki öğrencilerin en az % 50’si FETÖ’cü diyelim en iyimser bir ifadeyle.

FETÖ şimdi kendi adamlarına da ihanet etmiş olmuyor mu? Tamam, bizim çocuklarımıza bu zulmü reva gördüler. Kendilerine bağlı ailelerin çocuklarına da zulmetmiş olmuyorlar mı?

Bu katiller ancak bu milletin:

– Malını,

– Canını,

– Emeğini, yani gücünü,

– Evlatlarını ve

– İmanlarını çalmak için yüzlerine güldüler.

Fırsatını bulunca da ihanetten geri durmuyorlar.

Bu milleti sevmiyorlar. Kendilerine bir ömür boyu hizmet edenleri de sevmiyorlar. Millet toptan yok olsa, bu ülke yıkılsa, zil takıp oynarlar.

BU ALELADE BİR HABER DEĞİL

Magazinden, ya da herhangi bir gazete haberinden bahsetmiyorum. İlk ağızdan duyduğum ve beni de ilgilendiren bir haberden bahsediyorum.

İnsanın kanını donduran bir zulümden bahsediyorum. Eğer diğer üniversitelerde de aynı rezilliği yapmışlarsa, bu 65 bin öğrenciyi ilgilendiren bir zulümdür. 65 bin öğrenciye ve 65 bin aileye yapılmış bir ihanettir.

YÖK İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMAZ HALE GELDİ

YÖK bir aya yakın bir zamandan beri Pensilvanya İhanet Çetesi’nin ihanetlerini çözüp öğrencilerin rahatlamasına çalışıyor. Fakat başaramıyor. Nasıl başarsın! Ne elde yazılı bir belge var, ne de bilgisayarlarda kayıtlı bir bilgi.

Adamlar, pardon seviyesi hayvanlardan daha aşağıda olan iki ayaklı mahluklar, bilgisayarlardan bilgileri silmekle yetinmemiş, bir de bilgisayarları imha etmişler.

Yazılı belgelerden de haber yok!..

Muhammed Mücahid Okcu

www.muhammedmucahid.com

https://www.facebook.com/MuhammedMucahidOkcu

https://twitter.com/muhammedmokcu