Gülen postu yürüttü!

gulen-postu-yuruttu-800x400

Hâlâ duruyor mu bilmem! Altunizade’deki dersanede koyun postundan bir namaz seccadesi var. Fetullah Gülen işte o postu yürüttü!

Şakiertler hemen heyecanlanmasınlar!..

Çin’e gittiler ve koyun derisinden bir namaz postu yaptırdılar. Türkiye’de koyun postu yok muydu ki, ta Çin’de koyun derisinden bir namaz postu yaptırıldı. Onu babam bile yapabiliyordu.

O postun ortasında kıbleyi gösteren bir pusula var. Pusulanın altında da pil ile çalışan bir motor.

Tabii motorun kumandası da Gülen’in kolunun altında. Gülen dua etmeye başladığı zaman iki de bir zıplıyor ve kolunu kumandaya çarpıyor. Koyun derisinden mamul seccade de zıplayarak yürümeye başlıyor. Postun yürümesi Gülen’in zıplaması ile doğru orantılı. Yani Gülen zıpladıkça post da zıplayarak yürümeye başlıyor. Gülen sakinleşince o da duruyor.

Tabii bu insanüstü(!) güçten dolayı ağlayanlar, bayılanlar, kendinden geçenler, saçını başını yolanlar, havaya zıplayarak yere düşenler… Genel kanı bu postu ancak “evliya” yürütür.

Halbuki salaklar, o postu küçük bir motorun yürüttüğünü akledemiyorlardı. Postu kaldırıp altına bakmak da akıllarına gelmiyor.

Yalınız bütün bunlar olurken F. Gülen olmayan bıyığı altından kıs kıs gülüyordu. “Enayiler sizi ne güzelde uyutuyorum. Bu uykudan hepiniz birer cehennemlik olarak uyanacaksınız. Tevbe etmeye bile vaktiniz olmayacak. Babamın dediği gibi ben sizleri “dinlerinizle vuracağım” diye düşünüyordu sanırım.

Şakirtlerin gözünde bu adam, evliya, mehdi, mesih, hatta kutbu’l-aktapdı. Benim gözümde ise sadece bir şarlatan…

Müslüman bile olmayan, Vatikan’ın onun İslam Düşmanlığı sebebiyle Kardinal yaptığı ve asabiyeti, yani annesinin adı Rabin olması dolayısıyla sıkı bir Siyonistsever adamdan ne veli olurdu, ne de başka iyi bir insan.

Aslında bir velinin 18 özelliği vardır. O özelliklerden birinin F. Gülen’de var olduğunu düşünen bir Allah kulu varsa biraz veri gelsin diyorum. Ben sabırla bekliyorum.

O kadar!..

Muhammed Mücahid Okcu