Hainlerin Öteki Yüzü Alparslan Kuytul

İsimler üzerinde durup -yanlış yapıyor olsalar da- hiçbir kimsenin sevenlerini incitmek istemeyiz, ama buna mecbur kalıyoruz. Çünkü birilerinin ihanetlerini orta yere serelim derken, bir şekilde bunların tuzağına düşmüş olan saf insanları rencide etmiş oluyoruz.

Yüzlerine toprak saçılası insanlar, dünyanın bütün insanlarının evlerine hapsedildiği şu günlerde gelen Ramazan ayını bize zehir etmeye devam ettiler.

Oruç ayında, en çirkin hayvanlardan beter bir şekilde böğürerek huzurumuza limon suyu sıkanlardan biri de darbesever Alparslan Kuytul’du.

Ramazan ayını daha da zehir etmek, fitne, fesat, kargaşa çıkartmak, insanları sokaklara dökmek, vatanın parçalanmasını temin etmek için elinden geleni yapıyor. Bunu 15 Temmuz 2016 Türkiye’yi İşgal Girişimi öncesi, esnası ve sonrasında da ayan beyan gördük.

HAHAM VE PAPAZIN YAPMADIĞINI YAPAN MÜSVETTE

Kaç haham veya papazın koronavirüsten korumak için insanların evlerinde kalmaya mecbur edilmesine isyan ettiklerini bilmiyorum. Çünkü ne duyduk, ne de gördük. Fakat bizim FETÖ-NATO MAŞASI diye isimlendirdiğimiz bu adam, İHANETİN en büyüğünü yaptı/yapıyor.

Hani “Eceli gelen it cami duvarına pisler” derler ya. Bu da kimin layık gördüğüne hayret ettiğim “hoca” sıfatı ile Ali Kalkancı, Müslüm Gündüz gibi adamlardan geri kalır tarafı olmayan bir adam.

Bakın o ne diyor:

“Bayramda sokağa çıkma yasağı ilan etmek, İslam’a ve Müslümanlara ihanettir!”

Bu akl-ı evvel, vatandaşların birbirlerini ziyaret edip koronavirüsün yayılmasına neden olmaması için alınan tedbiri korunmak istenen insanlara “ihanet” kabul ediyor. Yetmiyor, papazdan ve hahamdan daha İslam cahili olduğunu ilan edercesine sözler sarfediyor.

“Bayram kültürünü bitirmeye çalışanlara inat, Cuma günü akrabalarıyla ve arkadaşlarıyla bayramlaşacağım.” diye nara atıyor.

– Bayram Cuma günü değil. Pazar günü başlıyor. Hadi çık sokağa! Sıkıyor değil mi?

– “Bayram kültürü…” sözüne bir bakın. Bayram kültür değil, imanî bir zorunluluktur. Eşi, dostu hatırlama, dargınlıkları bitirme, hasret giderme mükafatıdır bayramlar. Sevsinler senin kültürünü.

Bir cümlelik yazıda buram buram algı, düşmanlık, ihanet kokuyor.

Adamın oluşturmaya çalıştığı algıya bir kez bakın:

SALGININ YAYILMASI İÇİN ÇIRPINAN AHLAKSIZLAR

İstanbul, Ankara, İzmir ve bazı vatan düşmanı belediye başkanlarının yaptıklarını bu adam sözde hoca sıfatıyla yapıyor. Tek çabası koronavirüsün yayılması. Vatan Haini Belediye Başkanları otobüs ve tramvayları garaja çekerek az sayıda ile balık istifi gibi insanları taşıyarak virüsü yaymaya çalışıyorlar. Bu mahlukta insanları sokaklara dökerek virüsü yayma derdinde. Bu hayal FETÖ, PKK ve CHP’nin de en büyük hayalleri.

Virüs yayılacak. İnsanlar ölecek, Ekonomi çökecek. Millet sokaklara dökülecek. Türkiye karışacak. Hükümet düşecek. Reis Recep Tayyip Erdoğan gidecek. Türkiye NATO, FETÖ, PKK ve CHP’ye kalacak. İşte bu ahlaksız, şerrefsiz, namussuz adamların arzuları da bu. Ne güzel rüya değil mi(!) Zerre kadar haklı olsalar ben onlardan önce sokaklara inerim, ama yok.

“Bayram kültürünü bitirmeye çalışanlara inat, Cuma günü akrabalarımla ve arkadaşlarımla bayramlaşacağım.”

Cuma günü zaten sokağa çıkmak zaten yasak değil. İster sokağa çık, isterse amuda kalk. Ne halt yersen ye. Sana engel olan mı var?

ADAMIN DERDİ BAŞKA!..

Bu adam dün ne idiyse, bugün de odur. FETÖ, CHP, DHKP-C, DEAŞ ve diğer Allah Düşmanları’nın borazanı olmaktan öteye geçmiyor. Açık bir ifadeyle söylemek gerekirse, mevcut ihanetlerin toplamının öteki yüzüdür. İslam Dini de bir kamuflaj elbisesi vazifesini ifa ediyor. Bu gayri insani çıkışına FETÖ ve PKK’dan ve diğer terör örgütlerinin mensuplarından destek gecikmedi.

Şimdiye kadar Müslümanların yüreklerine su serpecek, insanları yanlış, hata ve kötülüklerden uzaklaştıracak bir söz duyduğumu hatırlamıyorum. Duyan varsa, lütfen bana da öğretsin.

İSLAM VE MÜSLÜMANLARA ESAS İHANETİ YAPAN KUYTUL’DUR

Kuytul’un, “Bayramda sokağa çıkma yasağı ilan etmek, İslam’a ve Müslümanlara ihanettir!” sözünü tersini çevirerek okuyalım.

“Bayramda sokağa çıkma yasağını delerek insanları sokaklara çıkmaya teşvik etmek, İslam’a ve Müslümanlara ihanettir!”

Nasıl oldu şimdi? Çuk diye oturdu değil mi?

Beş yaşındaki çocukların bile kabul etmeyeceği bir ihaneti teşvik eden bu adama daha önce sorduğumuzu yine soralım.

Sen hoca mısın, papaz mısın, haham mı? Kaldı ki, bunların hiçbirinden senin sarfettiklerini duymadım ben.

Allah’ın ve O’nun Peygamberi’nin salgın hastalık anında tedbir almamızı ihanet kabul ettiklerini de bilmiyorum. Madem ki, virüsten korunmak için sakağa çıkma yasağı sana göre ihanetse, delilini de söyle de,insanların lanetlerine maruz kalma.

ALPARSLAN KUYTUL’UN İHANETİNİN DELİLİ

Sokağa çıkma yasağı İslam’a ve Müslümanlara ihanettir!” sözü ile

“Kendi ellerinizle kendinizi tehlikeye atmayınız.” (2 Bakara 195) ayetini ve bu konu ile ilgili inkar diğer ayetleri etme durumuna düşüyor.

Üsame radyallahu and’den rivayet edildiğine göre, Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

“Bir yerde veba ve benzeri, herhangi bir bulaşıcı hastalık olduğunu işittiğiniz zaman, o yere girmeyiniz. Bulunduğunuz yerde böyle bulaşıcı bir hastalık varsa, oradan da çıkıp kaçmayınız” (Buhâri, Tıb, 30. Müslim, Selâm 100) hadisini ve ilgili hadisleri inkar durumuna düşüyor.

Bu adam kör mü, sağır mı, yoksa İslam düşmanı mı? Allah’ın ve peygamberinin emirlerini tersine çevirip “Karantina İslam’a ve Müslümanlara ihanettir!” diyen bir başka mahluk gördünüz mü? “Hayvan” demeye utandığım için “Mahluk” diyorum. Yine de mazur görün.

Velhasılı bizim kocaman kocaman problemlerimiz varken, dış dünya İslam Ümmetini ve istemedikleri insanları toptan yok etmek için harekete geçmişken, bunlarla uğraşmak zoruma gidiyor. Her cepheden saldırıya geçmiş düşman var iken içerideki maşalarla uğraşmak zorunda kalmanın yükünü kaldırmak bir dağı kaldırmak kadar ağır geliyor.

Fakat, hak ve batılın savaşı mü’min ve kafirin farkını gösteriyor. Bir de içimizdeki münafıkların esas çehrelerini görüyoruz.

Allah yar ve yardımcımız olsun!

Selam ve dua ile!..

Muhammedmücahid Okcu
www.muhammedmucahid.com