İNKARCILARA BİR KAÇ SORU SORDUM MAHALLE KARIŞTI!

Haklarında kimsenin ulaşamadığını tahmin etiğim bir çok bilgi ve belgeye ulaştığım ve bu yüzden de kendilerine Kur’an ve Sünnet İnkarcıları ismini verdiğim adamların hakkında ne yazarsam, doğrudan, yani ilk önce onlara gönderiyorum.

Onlara “inkarcılar” adını verdim. Çünkü her türlü bağlantılarından haberim var. Hiçbir sözlerinin doğru olmadığını söylüyorum. Çünkü konuştuklarının kaynaklarını ve nasıl konuşmaları ve neyi konuşmaları gerektiğine dair emir verenleri ve aldıkları emirleri biliyorum.

Haklarında bilmediğin bir şey var. Bütün ihanetleri yaparken ne hissettiklerini ve ihaneti kendilerine nasıl yedirdiklerini bilmiyorum.

Gayeleri, amaçları, hedefleri, çıkarları, emir aldıkları yerleri nemalandıkları yerleri, fikirlerinin kaynaklarını, kimin ve ne adına Kur’an ve Sünnet’e savaş açtıkları ve en son noktada hâşâ Allah Teâlâ’yı ve Rasûlullah’ı yine hâşâ yalancı ilan etmeye nasıl cüret ettiklerini merak etmiyorum. Çünkü hepisini biliyorum.

Sorduğum, ama cevap veremedikleri sorular çok. Ancak

İŞTE BEŞ SORU VE ALDIĞIM CEVAPLAR

“Hz. Adem’den önce Ademler vardı.” diyen ve Bakara Suresi 30. ayetini buna delil gösteren Bayraktar Bayraklı’ya o Ademlerle ilgili 30 tane soru sordum.

Cevabı çocuk avuturcasına “O Ademlerin kim oldukları önemli değil, nasıl yokedildikleri önemlidir.” oldu. Tabii buna cevap diyebilirseniz, Tek CÜMLELİK CEVAP.

– Kendi kendisine “Adem’in babası var mı” diyorlar, diye soru sorup. “Tabi var ya! Babası da vaaaar, anası da vaaaar” diye yılışan Mustafa İslamoğlu’na, “Hz Adem’in anne ve babasının adı nedir” dedim. Beni ENGELLEDİ.

Hz Meryem’i bitkiye benzetip kendi kendisini DÖLLETEN, İnanmadığımızı görünce HA zamiri Hİ zamiri ile Hz Meryem’i hem ERKEK hem KADIN yani ÇİFT CİNSİYETLİ yaparak kendi kendisine ÇOCUK DOĞURTAN.

Buna da inanmazsanız “HZ. MERYEM EVLENMİŞTİR iddiaları var” diyen Mehmet Okuyan’a: “Sen bu saçmalıklarınla kaç SURE ve kaç AYET İNKAR ettiğinin farkında mısın?” diye Sordum. Beni ENGELLEDİ!

– Önüne gelen ayet ve hadise saldıran Adnan Oktar hahamının müridi Osman Caner Uygun (Caner Taslaman)’a, “Sen elif’i, be’yi bile bilmiyorsun. Dinimle savaşmayı bırak. Git odanın kapısında büyük kediler için büyük, küçük kediler için küçük delik aç! Felsefen ile uğraş. Senin üstadlarından biri öyle yapmıştı.” dedim. Ben ENGELLEDİ.

“Namazı dosdoğru kılın.” ayetlerine, “Vahyi hayatınıza hakim kılın.” “İman” ayetlerine, “Güvenmek” ve İnkar ile ilgili ayetlere de, “Güvenmemek” diye meal vererek meal tahrifi yaparak İslamın hükümlerini inkar ve unutturma seansları yapan.

Arkasından kendisine İslam’da Namaz var mıdır? diye sordurup “Var da böyle değildi” diye beyinleri iğfal eden şerrefsizce bir cevap veren İsrafil Balcı’ya “Bu şekilde Kur’an’dan kaç ayeti TAHRİF ettiğinin farkında mısın” diye sordum? Ben ENGELLEDİ.

– Tesbit ettiğim kadarıyla Kur’an-ı Kerim’de içinde “hadis” kelimesi geçen 36 ayet var.

Bu ayetlerden Süleyman Ateş 3 tanesine, Y. Nuri Öztürk ve Edip Yüksel 8 tanesine hadis kelimesinin ıstılahi manası olan HADİS sözünü kelime manası meali olarak verdiler. Diğer 28 ayete de SÖZ, HABER, HİKAYE… gibi mealler verdiler.

Ben, “8 ayetin mealini TAHRİF ederek HADİSLERİ KUR’AN’a İNKAR ettirdiniz. Diğer 28 ayeti TAHRİF ETMEYİ NİYE GÖZE alamadığınız….” dedim canım yandığı için. MAHALLE KARIŞTI!

50 inkarcıdan dördü ölü, 46’sı sağ olan inkarcılar, “Aham da geldi başımızın belası” dediler ve sırra kadem bastılar.

Şimdi onları savunmak ne gibi çıkarları olduğunu tesbit ve tahmin edemediğim çömezlere kaldı. Bu sağ olan 46 kişiden beş altı tanesi firarda. Geri kalanlardan hangisinin hakkında bir yazı yazdım ve haklarında söz ettimse, mutlaka haber vermeye çalışmışımdır. Hemen hemen hepisi haklarındaki düşüncelerimi biliyorlar. Fakat cevap vereni yok.

Lakin zokayı yutmuş olan bazı kimselerin malı götüren CIA AJANLARI’nın tetikçiliğine soyunmuş olmaları beni çıldırtıyor. “Bırakın da kendileri kendilerini savunsunlar” dedim birine. “Sen başkalarını hedef tahtasına koyarak kendi yetersizliğini gizlemeye çalışıyorsun” gibi sözlerle zırvalamaya başladı. “Git be belanı mı arıyorsun! Sana kim kendisinin Kaf Dağı’ndan daha büyük olduğunu söyledi ki, zırvalıyorsun” dedim gitti?

Hele bir tanesi var ki, adama neyi anlatsan kafa değil, sanki mermer külçesi. Neyi versen adama anlatamıyorum. Al sana CIA Raporları. İstersen İngilizcesi, yok istemezsen al sana Türkçesi. Akrep görmüş gibi elini uzatıp da kağıt tomarını incelemeye bile korkuyor. Ama dili pabuç gibi…

Adam, Kur’an ve Sünnet İnkarcıları’nın yalanlarına öyle bir kanmış ki, kafa yapısını değiştiremiyorsun. Emirlerin geldiği yeri defalarca gösterdim. Değişen bir şey yok. Kafayı sıyırmış bir kere.

Dışarıdan bakınca diploması var. Ağzı ve dili de var, ama beyni tersinden çalışıyor. Umutsuz vakaları oldukları yerde bırakmak gerektiğine inandım artık. Çeksen gelmiyor, itsen gitmiyorlar.

Küffarın maşaları TV ekranları’nda ve sosyal medyada Kur’an’a, Sünnet’e vurup kaçıyorlar. Sıkıştıkları zaman “Yoook!.. ben öyle demedim.” gibi arsızlığa vuruyorlar. “İşte video, işte sen utanmıyor musun?” demek isterken bakıyoruz ki sırra kadem basmışlar.

Tepkimizi görünce Batı’nın, yani Küfrün uşaklarının çömezleri etrafımızı sarıyor. Hadi bakalım azılı inkarcılara ulaşacak yol, harcayacak zaman bul, bulabilirsen tabii.

Bu yüzden ben Kur’an ve Sünnet İnkarcılarını üçe ayırıyorum.

  1. Dışardaki bizzat kafir olanlar.
  2. İsmi bizden, ama kalbi ve beyni küffardan yana olan sözde İlahiyatçı ve Akademisyen takımı.
  3. Bu ikisinin beyinlerini iğfal ettiği zavallılar takımı.

KAÇ SURE, KAÇ AYET VE KAÇ HADİS İNKAR ETMEDİLER?

Yukarıda verdiğim beş misalin muhatapları sadece bu misallerde kaç sure, ayet ve hadis inkar ettiklerinin ortaya çıkmasını istiyorum.

Şimdi bütün dostlarımdan ve düşmanlarım (ki, Allah’ın kitabına ve Peygamberin sünnetine savaş açanlar benim düşmanlarımdır) bir zahmet oturup sure sure, ayet ayet, hadis hadis incelesinler de bu beş misalde inkar edilen sure ve ayetleri bir bir ortaya koysunlar.

Dostlarımdan eninim. Onlar oyun bozanlık yapmazlar. Fakat düşmanım dediğim, yani inkarda sınır tanımayanlar üç manymunu oynamaya kalkmayacaklarından emin olamıyorum nedense!

Yine de bir erkeklik yapıp Kur’an ve Sünnetten inkar ettiklerini tek tek kaydedip zahmet olmazsa, bana bildirmelerini istiyorum.

Kraldan daha kralcı olanlar, hadi size de gün doğdu. İşe koyulun lütfen.

Muhammed Mücahid Okcu
www.muhammedmucahid.com

BENZER YAZILAR