Kılıçdaroğlu mağdurları oynayıp Cumhurbaşkanı olmak istiyor

kilicdaroglu-cumhurbaskani-olmak-istiyor-800x35018 Ağustos 2017 günü “Kılıçdaroğlu mağdurları oynayıp Cumhurbaşkanı olmak istiyor” başlığı ile bir yazı kaleme almıştım. Orada şunu demiştim:

“Kılıçdaroğlu’nu ya şimdi tutuklanıp 2018 yılı bitmeden bütün muhakemeleri bitmiş olarak kodesi boylasın, ya da 2020’ye kadar asla ona dokunmayın. Benim diyeceğim bu.”

O günlerde istediğini elde edemedi ne yazık ki!.. ancak kendisini tutuklatmak için şimdi daha berbatını yaptı. Eline aldığı bir tomar kağıdı sallayarak, pardon sağa sola salyalarını saçarak yine Cumhurbaşkanı ve yakınlarına iftira, çamur ve akla hayale gelmeyecek suçlar yükledi.

O yazımda ya hemen tutuklayıp cezasını verin, ya da 2020’ye kadar dokunmayın dememin sebeplerini anlatmaya şu cümlelerle devam etmiştim:

“Bu zat vatana ihanetin her türlüsünü işlediği için birgün mutlaka tutuklanacağını çok iyi biliyor. Hesabının çok acı olacağını da biliyor. Enis Berberoğlu veya bir başkası konuştuğu zaman alta gideceğini adı gibi biliyor. Yaptıklarından hesap vermemesi ona dünyanın en büyük ödülü olacağını bildiğini de söylemeye gerek yok.

Ancak bunca ihanetin ve cinayetin karşılığı olarak bin yıl ceza verilse, bu cezanın çok az olacağını hem o hem ona suç işletenler hem de bütün millet biliyor.

Herşeyin bir bedeli var yani…

Bunlardan kurtulmanın ya da bunlardan bir kar etmenin peşine düştü şimdi.

Daha önce SSK’daki 5 milyar dolarlık yolsuzluktan bir gecede muhakeme edilip aynı gecenin sabahı Rahşan Affı ile kefeni yırtmış olmasının tadı damağında kalmış olmalı.

HEM TUTKLU HEM CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI

Deminden beri bunları anlatmaya çalışıyorum. Alman FOCUS Dergisi’ne verdiği röportajın her satırında bile bir kaç tane vatana ve millete ihanet suçu işliyor. Zaten devlet memuriyetine geçtiği günden beri binlerce suçu sabit idi. Bu son çıkışı ise artık yeter dedirtti. Almanlara, dahası bütün Türkiye Düşmanları’na daha neler anlattı, ne gibi iftiralarda bulundu, hangi sözleri verdi bunları bilmiyoruz. Fakat bu adamın söylediklerini, iftiralarını, şikayetlerini o ülkelerden biri ne bize, ne de kendi ülkelerine yapmış değil.

Kılıçdaroğlu için “Bu adam Alman mı, Türk mü…” diye sormalarına kimsenin kızmaya hakkı yok.

Neyse geçelim.

O ikna edildi. Kendisinin de aklına yatmış durumda. Karşı taraf, çark etmesi halinde büyük bir bedel ödetmeye hazır.

Yani içeri girmeye razı. Ancak bu arada ne kadar Türkiye Düşmanı varsa hepisini arkasına alma çabasında.

KILIÇDAROĞLU’NUN TUTUKLANMA PLANI

İhanette en tepe noktasına geldi. Bu malum. Şimdi adli makamları bir an önce harekete geçirmek için son oyunu oynuyor.

“Erdoğan gereken emirleri verdi, bu konu hakkında açıklamalar yaptı ve savcıları görevlendirdi.”gözleri ile hem planı hem de bu oyunda ilk hedef alınacak makam ve kişiyi ifşa etti.

Plan şu:

Kılıçdaroğlu kendisini tutuklattıracak. Dava herhangi bir şekilde seçim dönemine kadar uzatılmış olacak.

Kılıçdaroğlu mağdur rolü ile Cumhurbaşkanlığı’na aday olacak. O içeride krallar gibi yaşatılırken, dışarıda oluşturulan hava ile Cumhurbaşkanlığı altın tepsi içerisinde ona sunulacak. Plan bu. Ancak işler mi işlemez mi onu zaman gösterir.

Dışarıdaki ve içerideki düşmanlarımız böyle bir hayal peşindeler. Kılıçdaroğlu da.
İşgali tamamlamak için bundan başka oyunları kalmadı. Oyunun baş maşası da Kılıçdaroğlu yapılmak isteniyor. Eğer onda zerre kadar VATAN SEVDASI varsa, bu oyuna evet demekten vazgeçer. Aksi halde sonuçlarına katlanır. Bu millet 15 Temmuz İşgal Girişimi’nde bulunanlara yapmadıklarını Kılıçdaroğlu’na yapar. Onu linç eder. Ve bu linç aleme ibret olur. Tarihlere geçer.

Yazdığım Muhalefet Milletvekilleri’ne Açık Mektup”da ben ona da nasıl iktidar olunacağının yolunu göstermiştim. O meşru yolları elinin tersi ile itip gayr-i meşru yollardan iktidar olmanın hayalini kuruyor. Böyle bir tavır ne imana, ne de insafa sığar.

Ben milletimin düşüncelerine tercüman oldum ve onların sözlerini ifade etmeye çalıştım. O da gerçekten Türkiye’yi yönetmeye talipse, önce kendisini değiştirip önce Allah, millet ve vatan ile barışsın. Akabinde de bir idareci nasıl olmalı ve neler yapmalı, onları öğrenerek işe başlasın. Sonra gerisi gelir.

Bir asırlık CHP’nin niye normal yoldan iktidara gelemediği sorusunun cevabını bulduğu gün yolu yarılamış olur.

Tabii aklı varsa!..”

Demişiz. Öyle ise devam edelim.

HEMEN TUTUKLANIP CEZASI KESİLMELİ

Efendileri 2019 Seçimleri’ne kadar ondan her türlü ihaneti yapmasını, gerekirse Türkiye’de iç savaş çıkaracak oyunlara girmesini emretti. Yanlış duymadınız TÜRKİYE’NİN YIKILMASI İÇİN HERŞEYİ YAPMASI İÇİN EMİR VERİLDİ ona. O da aldığı emir doğrultusunda elinden geleni yapıyor.

Bu adam biraz daha dışarıda kalırsa, bu ülkenin başına daha büyük belalar getirmek için her kılığa girecek. O yüzden hemen tutuklanmalı ve cezası da 2019 Seçimleri’nden önce kesilmelidir.

BU MİLLET HAİNLERİ KAHRAMAN YAPMAZ!

Kılıçdaroğlu Koca Reis Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek alıyor. Erdoğan, devletin yayınladığı kitaaplarda yer alan bir şiir okuduğu için hapsedildi. Aslında şiir de bahane idi ve hapishaneye şehid edilmek için sokuldu. O zaten kahramandı, hapisten sonra da kahramanların kahramanı oldu. Kılıçdaroğlu onu örnek alarak bugün hapise girmeye can atıyor. Fakat o SAHTE KAHRAMAN bile olamaz. Çünkü sahte kahramanlığın bile belli bir süreliğine de olsa bir sefası var.

Kılıçdaroğlu beni iyi dinlesin! Hiçbir kimse sonradan KAHRAMAN OLAMAZ, ancak anadan KAHRAMAN DOĞULUR! Boşuna saza ve gaza gelip kendisini böceklerden bile daha değersiz bir duruma düşürmesin! Halbuki Allah herbir mahlukatı belli bir gaye ve vazife için yaratmıştır. O beğenmediğimiz böcekler bile bir değere sahiptir.

Kemal Kılıçdaroğlu, çukurlaşarak, ihanetle, başkalarının kulu kölesi olarak, Türkiye Düşmanları’na maşalık yaparak kendisini kahraman yapamaz. Merhum Karakaya’nın deyimiyle ancak çukurlaşır.

Bu adam hemen tutuklanmalı ve devlet memurluğuna geçtiği günden bugüne kadar işlediği cinayetlerin, yaptığı yolsuzlukların, çaldıklarının, ihanetin, Türkiye’nin Düşmanları için yaptığı hizmetlerin hesabı sorulmalı. 2019 Seçimleri’nden önce de cezası kesilmeli.

Yine tekrar edelim, o cezaevinden aday olup CUMHURBAŞKANI OLMAK istiyor. Ona bu zevk tattırılmaması için 2019’dan önce cezası verilmeli. O sadece kendi yaptıklarının değil, CHP’lilerin yaptıkları ve işledikleri suçlar içinde hesap vermeli.

Böylece Kılıçdaroğlu ve efendilerinin planı suya düşmüş olur.

Muhammed Mücahid Okcu