Koronavirüs Savaş Suçudur!

Kem küm etmeden ta başında söyleyelim: Koronavirüs bir savaş suçudur. Savaş suçlarına nasıl bir tavır takınılması gerekiyorsa, buna da aynı tavır takınılmalı. Cezası da on, yüz, hatta bin kat artırılmalıdır. Çünkü bu kez tüm dünya hedef tahtasına oturtulmuştur. Suç çok, ama çok büyük. Büyük suçlar işlemeye cesaret edenler de büyük cezalara layık görülmelidir.

Virüsü kim üretti, kimin elinden, firar etti, kimin işine yarıyor sorularını geçtik artık. Şimdi mesele faillerin derdest edilip hesaplarının görülmesi meselesidir.

İhanet torbasından Siyonist Baronlar (Wallenbergler, Rothschildler, Rockefeller)’mı çıkar, ABD mi çıkar, yoksa Çin mi çıkar göreceğiz. Belki de her üçü birden ifşa olurlar. Dünyayı teslim almaya yemin etmiş olan Siyonistler… Daima dünyanın Jandarması olmaya namzet Amerika… Virüs ile dünyayı işgal etme sevdasına kapılmış olan Çin. Neden üçü birden kendilerini sanık sandalyesinde bulmasınlar ki?

KORONAVİRÜS NİYE ÇIKTI?

Daha önceleri Siyonizm’in dünyayı ele geçirmek için üç büyük savaş kararı aldıklarını anlatmıştık. Bunu artık herkes biliyor. Yahudiler, diğer iki savaşta olduğu gibi kendileri adına savaşacak, ölecek, topraklarını kaybedecek devletler bulmakta artık zorlanmaya başladılar. O yüzden 2000 yılının arefesinde kurulması gereken Yahudi Dünya Hakimiyeti Devleti kurulamadı. Bu olmayınca da adamlar kudurdular. Başka yollardan hedefe varmaya çalışıyorlar.

İnsanları evlerine hapsederek yollarına devam edebilmeleri ve virüsten sonra yapacaklarını sessiz sedasız gerçekleştirmek için koronavirüs bulunmaz bir nimetti. Bir de dünya nüfusunu azaltma yolunun açılmasıydı.

Dünya nüfusunu azaltmak için savaşları denediler, istedikleri olmadı. Aile “planlaması” dediler, yine istediklerini elde edemediler. Şimdi de virüs.

Diğer iki şüpheli de ABD ve Çin. Her birinin en büyük sevdası da dünyaya hakim olmak. Virüsün Çin’de çıkması kimseyi aldatmasın. Wuhan Teknik Üniversitesi’nin yanı başındaki laboratuvar Bill Ve Melinda Gates Vakfı’na ait. Ayrıca ABD Dışişleri Bakanlığı Pentagon’un Dünya Ülkeleri’nde 25 tane Biyoloji Laboratuvarı var.

Hepisinin bunda parmağı var. O parmaklar bir daha dünyayı karıştıramaz hale getirmek insanlığın vazifesidir. Bütün devletler bir kez olsun iyilikte birleşemezler mi?

HESAPLARI SORULMALI

Dünyayı her türlü tehlikenin içine atan bu koronavirüs savaş suçunu işleyenlere hesap sorulmalı. Hem de derhal. Bu elzem bir hesap.

Bütün dünya devletleri ile insanların tamamı bu hesap sormada taraf olmalı. Herkes kaybının ödenmesini talep etmeli. Maddî ve manevi bütün zararlar ödetilmeli.

Bu ceza öyle bir ceza olmalı ki, bir daha kimse dünya milletlerine bu ve bunun benzeri katliam yapmaya ve tuzaklar kurmaya cesaret edemesin. Zaten cezanın sebebi suçu ve suçluyu ortadan kaldırmak değil mi?

Dünya devletlerinin tümünün katılımı ile kurulacak bir Uluslararası Mahkeme bu işe bakabilir. O da olmazsa, bilinen devletlere topyekün bir savaş tehdidi bunu çözer.

Orada burada fazla fail ve tanık aramaya gerek yok. Bill Gates, Profesör Charles M. Lieber ve birkaç kişiyi sanık sandalyesine, Barack Obama’yı da tanık sandalyesine oturtun yeter! Gerisi çorap söküğü gibi gelir.

“Dünya 3’ten büyüktür!” diyecek bir babayiğit daha arıyorum desem bana güler misiniz?

İPİN UCU KAÇIRILIRSA DAHA BÜYÜK FELAKETLER YOLDA…

Hesap sormada bir ürkeklik veya ağırdan alma olursa, adamların ekmeklerine yağ sürülmüş olur. Yaptıkları yanlarına kâr kalırsa daha bir şımarırlar. Yani sıradaki çirkin planlarını sahneye koyarlar. O zaman da iş işten geçmiş olur.

Dünya nüfusunu 500 milyona indirme planları var. Kime sordular bilinmez, ama 7 milyardan fazla insanı katledecekler.

Planları bu. Ancak bu kirli hayalleri gerçekleşir mi, yoksa kendileri mi yok edilirler, bunu sadece Allah Teâlâ bilir. Bizim bilmemiz gereken de ihanetlere nasıl bir tavır almamız gerektiği.

1. 7 Milyarı gözlerine kestirdiler. Bunu biliyoruz. Fakat bu da yetmiyor.

2. Geri kalanlara da birer cihp takarak köpekler gibi kontrol etmeyi planlıyorlar. Bu da koronavirüsün aşısı ile beraber vücuda verilmek isteniyor.

3. Bu yetmeyecek! Bir de 5G planı var. Onunla da insanların her hal hareketlerini kontrol için gerekli. Cihp’in çalışması için bu da gerekli.

4. Aşı ile çok çocuk doğuran kadınları ortadan kaldırmayı en azından kısırlaştırmayı planlıyorlar. Koç Ailesi’nin doktorların sezeryanla doğumunu gerçekleştirdikleri çocuk başına doktorlara 20 bin lirayı niçin verdiklerini daha önce de hatırlatmıştık.

5. Erkekleri de aşı ile kısırlaştıracaklar. Marshall Yardımı ile bize ilkokulda verilen sütler pek masum değildi.

6. Ayrıca 5G, hiç zahmet çekmeden insanları ortadan kaldırmaya yarayacak.

Bunun dahası da var.

5G BAZ İSTASYONLARI KURULUYOR

ABD’de bunlar artık sokak ortasında konuşuluyor. Artık bütün ihanetler ayyuka çıktı.

Macarlar 5G Baz İstasyonu istemiyoruz” diye sokaklara döküldüler.

Avrupa’da insanlar evlerindeyken sessiz sedasız 5G Baz İstasyonları kuruluyor. Haberini aldım Almanya’da da 5G Baz İstasyonları kuruluyor. Sorduğunuzda “Eskiyen ve bozulan baz istasyonlarını yeniliyoruz.” diyorlar. Tabii yemiyoruz, ama adamlar harıl harıl çalışıyorlar. Birçok devlet bu ihaneti kabullenmeye ve milletini giyotine götürmeye şimdiden hazır gibi.

Biz bu konuyu bir daha gündeme gelmemek üzere kapatmak için elimizden gelenin yapılacağını düşünüyorduk. Ne yapalım! Biz insanların başlarına gelecek felaketleri açıklamak ve kurbanlarını uyarmakla sorumluyuz. İntihar edenlerin fiillerinden sorumlu değiliz.

İnsanlık düşmanlarının planları varsa, Allah Teâlâ’nın da planı vardır. Ancak Allah’ın planından bize iyilik düşmesi için biz de bize düşen vazifeleri yerine getirmek zorundayız. Allah Düşmanları ile beraber haşrolmak istemiyorsak, günahlarımıza tevbe edip Allah’ın ipine sımsıkı sarılmak mecburiyetindeyiz.

Selam ve dua ile…

Muhammed Mücahid Okcu
www.muhammedmucahid.cum

BENZER YAZILAR