PKK yeni bir parti mi kurdu Davudoğlu?

pkk-yeni-bir-parti-mi-kurdu-ne-650x315

Artık parmaklarınızı ısırabilirsiniz. Fakat ben sinirlendiğim zaman dilimi büküp  iki kat yaparak ısırırım. İşte o zaman sinirlendiğimi beni bilenler hemen anlarlar.

İnsanlar ne yaparlarsa yapsınlar, ama birazicik olsun omurgalı olsunlar istiyorum. Omursasızlığı seçenlerin de en iğrenç hayvan kadar gözümde değerleri yoktur. Bu dün de böyle idi, bugün de böyle ve yarın da böyle olacaktır inşaallah!

Kimin ne yaptığı değil, yaptıklarının dinime, milletime ve bana neye mal olduğu beni ilgilendirir. Her isteyen gitsin parti kursun, ne yaparsa yapsın. Çünkü bu millet neye layıksa, Allah Teâlâ onu verir.

Şunu da kimse unutmasın ki, Allah bu milletin başına idarecileri seçe seçe getirir. Milletin basiretini bağlar ve kötüyü iyi, iyiyi de kötü göstermek suratiyle azgınları ve sapkınları bu şekilde cezalandırır. Başımıza gelelnlerin suçlusu yine biziz.

Her fert namusu, iffeti, şerefi, ahlakı ile parti kursun. Politika değil, siyaset yapsın.

Çünkü siyaset HAKK’I temsil eder, politika ise BATILI temsil eder. Siyasette hakkı tanır, hakkı söylersiniz, politikada ise her şey mübahtir. Politikada rakibinizi yenmek için yalan söyler, kumpas kurar, velhasılı şeytanın bütün emirlerini yerine getirirsiniz.

Bizim eski Başbakan Ahmet Davudoğlu, parti kurar kurmaz, katil bildiği Silho Demirtaş’ı masum ilan etti. Bravo Davudoğlu! Sen de katilleri kutsayıp mazlum ilan ettin ya, artık bize PKK yeni bir parti kurdu demek düşer.

Allah seni de ıslah etsin Davudoğlu!

Muhammed Mücahid Okcu