Şehitler Tepesi Boş Kalacakmış

chpnin-iktidarinda-sehitler-tepesi-bos-kalacakmis-800x400

Söze önce birkaç kelime ile senin kim olduğunu açıklayarak başlamak en doğrusu olacak bay Kemal.

SEN KİMSİN EY KEMAL (KARADUMAN) KILIÇDAROĞLU?

Sen, bütün yolsuzluklarının hesabı ölümü ile ahirete kalan bir babanın oğlu olan Kemal Kılıçdaroğlu!

Sen, SSK’daki 5 milyar dolarlık dolandırıcılıktan “Rahşan Affı” ile bir gece operasyonu ile kurtarılan Kemal Kılıçdaroğlu!

Sen bu milletin FETÖ-NATO Kaset operasyonu ile CHP’nin, dolayısıyle milletin başına bela edilmiş olan Kemal Kılıçdaroğlu!

Sen, hergün onlarca yalan söyleyen, iftira eden, ihanette bulunan ve günün sonunda yüzüne milyonlarca kez tükrük yiyen Kemal Kılıçdaroğlu!

Ve sen en sonunda, “Ben buradan bütün milletime söz veriyorum. Millet ittifakının iktidarında şehitler tepesi boş kalacak…” diyerek milleti derinden yaralayan, şehitlere ihanet eden, şehit yakınlarını üzen Kemal Kılıçdaroğlu!

Hayata gözlerini açtığın günden bugüne kadar yaptıklarının hesabını vermen için ben de, sana ta iliklerine kadar batacak sorular soracağım. Sorularım seni kızdıracak, seni bana hesap sormaya itecek, ama yaptıklarını ve yapman gerekirken yapmadıklarını da hatırlatacaktır. Sen bu sorduğum ve soramadığım sorulara vereceğin cevaplar kadar insan sayılacaksın, sustuğun ve ihanete devam ettiğin kadar da kainatın en rezil, en alçak, en sefil mahluku kabul edileceksin. Seçim senin. Ya ihanetten vazgeçer adam sayılırsın, ya da kainatın en rezil, en alçak, en hain ve en namussuz mahluku olmaya devam edersin. Yine seçim senin.

İŞTE SANA SORULARIM BAY KEMAL KILIÇDAROĞLU

Sen, Kainatın ilk şehidi Habil’i ve diğerlerini geri mi getireceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, Kabil’in davasını gütmekten vaz mı geçeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, yeryüzündeki bütün Kabilleri ıslah mı edeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, HAK-BATIL SAVAŞI’NDA batılı savaştan vaz mı geçireceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, katilliği su içmek kadar kanıksamış Kafirleri katliam ve savaştan vaz mı geçireceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, insanları, hatta onlarca, yüzlerce peygamberi katleden milletlerin kalıntılarını ortadan mı kaldıracaksın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, şeytanın uşağı olmaktan imtina ediyorum mu diyeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, dünyayı işgal etmek, Yahudi Dünya Devleti’ni kurmak için her türlü katliamı ve ihaneti yapan Siyonistleri davalarından ve ihanetlerinden vaz mı geçireceksiniz ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, “Ben Allah Düşmanları’ndan değilim” mi diyeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, 2000 yılından önce Yahudi Dünya Devleti’in ilan etmeleri emredilen ve bunu başarmaları konusunda kendilerin destek olunmadığı için bütün dünyaya kan kusturan Siyonistleri durduracak mısın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, Osmanlı’nın son kalan topraklarını, yeraltı ve yerüstü zenginliklerini paylaşmak için akla hayale gelmedik oyunları oynayanları durduracak mısın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Baronlar, ABD, Avrupa Birliği (AB), Rusya, Çin ve bunların maşalarını Müslümanlarla savaştan vaz mı geçireceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, camileri satan, yıkan, kapatan, ardiye, ahır, samanlık, par, pavyon, parti binası yapan seleflerine düşman mı olacaksın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, tarihin başından bugüne kadar Müslüman kanı emen Din Düşmanları’nı durduracak mısın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, Kabil ile başlayıp bugüne kadar hergün binlerce Müslümanı katledenleri ortadan mı kaldıracaksın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, Bizans’ın davasını güden bir partinin lideri olmaktan istifa mı edeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Se, CHP’yi her hali ve hareketi ile Siyonizm ve Vatikan’a hizmet etmekten vaz mı geçireceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, her fırsatını bulduğunda bizi Batı’ya, yani Allah Düşmanları’na şikayet etmekten vaz mı geçeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, CHP’nin iktidar olması için Türkiye Düşmanlarının Türkiye’yi işgal etmesini istemekten vaz mı geçeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, son yüz on yılda benim altı nesil boyu darbelerle uyanıp darbelerle uykuya daldığım, yani büyük dedemin 2, dedemin 4, babamın 4, benim 6, oğlumun 3 ve torunumun da 2 darbe gördüğü zaman dilimini tarihin karanlık sayfalarına gömüp ortağı olduğun darbelere son mu vereceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen bugüne kadar sürdürülen din düşmanlığına son mu vereceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, Müslümanı düşman, bütün kafirleri de dost kabul etmekten imtina mı edeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Kafirlerin katlettikleri insanlar için hiç ses çıkarmazken, Müslümanların başarılarına düşmanlık yapmaktan vaz mı geçeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, bu milletin dinine, yaşantısına, ananelerine düşman olmaktan vaz mı geçeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, CHP’nin varolduğundan beri bu milletten çalınan para, mal ve mülkü geri iade mi edeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, tarihin başından beri şehit edilen atalarımı, 93 Harbi’nde şehid edilen dedemin 2 dayısını ve Yahudi olduğunu bangır bangır bağıran bir komutanın Filistin Cephesi’nde 500 İngiliz Süvarisi’ne teslim ettiği 75 bin kişilik ordunun içerisinde olan ve İngilizlerin Mısır’da kireç kuyularında kaynattıkları 2 amcasını arkadaşları ile birlikte geri mi getireceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, bir asır boyu bu milletin azılı düşmanı olan CHP’yi ortadan mı kaldıracaksın ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

Sen, kendin şii yani alevi olmadığın, (senin iddia ettiğin gibi seyyid olmadığın ve benim bile bildiğim Allah Düşmanı bir ırktan geldiğin halde) karanlık bir ideal ve plan doğrultusunda “alevi dedesi” olduğunu itiraf edip dedelikten istifa mı edeceksin ki, CHP iktidarında Şehitler Tepesi boş kalacak?

ŞU SORULARIMA DA CEVAP VER KEMAL KILIÇDAROĞLU

Sen, Şehitler Tepesi’ndeki, o aziz şehitlerin naaşlarını mı çalacaksın, Şehitler Tepesini boş bırakmak için Kemal Kılıçdaroğlu?

Sen, bu ümmetin Allah Yolunda Şehid Olmalarını mı yasaklayacaksın, Şehitler Tepesini boş bırakmak için Kemal Kılıçdaroğlu?

Sen, Allah yolunda Allah’ın davasına canlarını verenlerin bedenlerini bu dünya topraklarına defnedilmelerine yasak mı koyacaksın, Şehitler Tepesini boş bırakmak için Kemal Kılıçdaroğlu?

Sen, insanların ölmemeleri için bir yol mu buldun, Şehitler Tepesini boş bırakmak için Kemal Kılıçdaroğlu?

Sen, Şehitler Tepesini yerinden söküp atmayı mı düşünüyorsun, Şehitler Tepesini boş bırakmak için Kemal Kılıçdaroğlu?

Sen, 40 yıldan beri Şehitler Tepesine defnedilmeyi bekleyen beni şehadetten vazgeçirmeyi başarabilecek misin, Şehitler Tepesini boş bırakmak için Kemal Kılıçdaroğlu?

Sana daha sorulacak binlerce sorum var. Ancak bu kadarı yeter. Şimdi 40 yıldan beri şehit olmayı bekleyen bu vatanın bir evladı olarak sana sorulacak soruların bir özetini sundum.

ŞEHİTLER TEPESİ ASLA BOŞ KALMAZ KEMAL KILIÇDAROĞLU

Sen ne yaparsan yap, senin o düşman olduğun şehitler her zaman var olacak ve ŞEHİTLER TEPESİ asla boş kalmayacak. Fakat sen bir hiç uğruna yaşayacak ve de hiç olarak öleceksin. Çünkü kimse bu dünyaya kazık çakamamış tutunmak için. Öldükten sonra ismin de unutulacak, cismin de. Anılmayacaksın bile. Anılsan da bir Firavun, bir Ebu Cehil, bir hain, bir namert olarak anılacaksın. İyi bir insan olarak hiç anılmayacaksın.

Bunların ne kadarının doğru, ne kadarının yanlış olduğunu bilmek istiyorsan, sokaklara çık ve araştır. Kendi kendini sorgula.

Senin yüreğini yumuşatır mı bilmem, amma ben yine de 40 yıldan beri hayalini kurduğum şehidiği anlatan şu ayetin mealini vererek yazıyı bitireyim:

“Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Hayır, onlar diridirler. Ancak siz bunu bilemezsiniz.” (2 Bakara 154)

Muhammed Mücahid Okcu

www.muhammedmücahid.com