Takip Et

Takip Et
MuhammedMucahid.Com’u elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyori hergün yeni yazılar eklemek için gayret ediyorum. Sitemdeki yeni yazılardan anında haberdar olmak için ve MuhammedMucahid.Com’u takip etmeniz için size bazı seçenekler sunuyorum.

RSS Okuyucu İle Takip Edin

Eğer bir RSS okuyucu program ya da çevrimiçi bir araç kullanıyorsanız abonelik ekleme satırına https://feeds.feedburner.com/MuhammedMucahidOkcu adresini yazarak yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz. RSS okuyucu olarak size benimde kullandığım araç olan Google Reader’i tavsiye ederim.

E-Posta İle Takip Edin

E-Mail aboneliği seçeneği ile yeni yazılar direk e-posta adresinize gönderilir böylece hiçbir programa veya araca ihtiyaç duymadan MuhammedMucahid.Com’u e-mail ile takip edebilirsiniz. E-Mail aboneliği için buraya tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun. Abonelik işlemini tamamlamak için e-mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklamayı unutmayın.

Facebook İle Takip Edin

Muhammed Mucahid Okcu Facebook sayfasını beğenerek yeni yazılardan haberdar olabilir ayrıca bazı resim, video ve link paylaşımlarımı takip edebilirsiniz. Muhammed Mucahid Okcu Facebook sayfasını beğenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Twitter İle Takip Edin

Muhammed Mucahid.Com’a yazdığım yeni yazılar otomatik olarak Muhammed Mucahid Okcu Twitter hesabında paylaşılmaktadır.Twitter takipçisi olarak MuhammedMucahid.Com’u takip edebilirsiniz. Twitter takipçisi olursanız yeni yazıları takip etmenin yanında benim haber, yorum ve görüşlerimide okuyabilirsiniz. Muhammed Mucahid Okcu Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Google+ İle Takip Edin

MuhammedMucahid.Com’da yayınladığım yeni yazıları anında Muhammed Mucahid Okcu Google+ sayfasında paylaşıyorum. Ayrıca beğendiğim linkleri, videoları ve resimleri de Google+ sayfasından takip edebilirsiniz. Muhammed Mucahid Okcu Google+ sayfasını çevrelerinize eklemek için buraya tıklayın.

 

https://www.muhammedmucahid.com