Tarikat Düşmanlığı’ndan İslam Düşmanlığı’na Terfi Eden Mustafa İslamoğlu

Mustafa İslamoğlu, babası Ahmet İslamoğlu ile Yahyalı’lı Hacı Hasan Efendi’nin Dergahı’na devam ediyordu.

Şeyh çok yaşlı olduğu için bir vekil tayin edilmesi gündeme geldi. Mustafa, “Müridler arasında en eğitimli olanı benim. Ben Şeyh vekili seçilmeliyim” diye düşünüyordu.

Fakat bir başkası şeyh vekili tayin edildi. Mustafa tarikate kazan kaldırdı, yani tarikat düşmanı oldu. Bu ara yolu Mısır’a düştü. Mısır sokaklarında aylak aylak gezerken, bir el onu tuttuğu gibi İran’ın Kum kentine götürdü. Kum kenti, Humeyni’yi İran’a getiren ABD başkanı Jimmy Carter ile Humeyni’nin birlikte kurdukları Yahudi-Hıristiyan-Şia İttifakı’nın merkezidir.

Mustafa İslamoğlu, Kum kentinde eğitildi. Baştan sona ne yapması gerektiği bir bir anlatıldı. Bütün imkanlar emrine verildi. Küfür Dünyası’nın maşası olarak Türkiye’ye gönderildi.

Şeyh olamayan Mustafa’nın tarikat düşmanlığı bir süre sonra İSLAM DÜŞMANLIĞI’na dönüştü. O insanlardan olan azılı bir şeytan oluverdi.

O gün şeyh vekili olabilseydi, bugün her dakika yerden yere vurduğu şeyhlerden biri de Mustafa İslamoğlu olacaktı. Fakat şeyh olduğunda hayal ettiği makam, mevkii, para, sırtını sıvazlayacak olanlar, eteklerine sarılıp öpecek olanların vereceği haz, bugün CIA tarafından fazlasıyla kendisine bahşedildi.

İşte size Allah’a kulluktan feragat edip şeytana kul olan bir adamın kısa bir hikayesi.

Muhammed Mücahid Okcu
www.muhammedmucahid.com