Çarşamba, Ocak 19, 2022
Ana SayfaGenelKUR’AN VE SÜNNET İNKARCILARI

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILARI

Allah Düşmanları’ndan… Peygamber Düşmanları’ndan… Kur’an ve Sünnet Düşmanları’ndan… Ümmet Düşmanları’ndan… Vatan Düşmanları’ndan… Velhasılı İslam Düşmanları’ndan bahsediyoruz.

Mutezile, Hariciler, Şia ve onların gerçek dışı fikirlerini ayakta tutmaya çalışanlardan söz ediyoruz.

Batı’da 1800’lerin başında kurulan Yahudi-Hıristiyan İttifakı’nın kiralık katilleri olan Goldziher, Sprenger, Dozy, Schaht, Weil, Gibb gibi İslam Düşmanı müsteşriklerden fikir alanlardan söz ediyoruz.

Ayetullah Humeyni ve onu İran’a getiren ABD’nin Eski Başkanları’ndan Jimmy Carter tarafından İran’da kurulan Yahudi-Hıristiyan-Şia İttifakı’nın tetikçisi olan sözde insanlardan söz ediyoruz.

Kitap olarak “KUR’AN YETER” dedikleri halde, Batılı İstihbarat Örgütleri’nin istemesi ile onlarca kitap yazan, yazdıkları kitapları CIA ve diğerleri tarafından basılıp dağıtılanPlanları ve projeleri CIA tarafından yazılan… Neler yapıp neler yapamayacakları onlar tarafından belirlenen… Bütün emirleri CIA, MOSSAD, BND, DSGE, VATİKAN, KİLİSELER BİRLİĞİ ve MİSTONER ÖRGÜTLERden alanlardan söz ediyoruz.

Sözün özü Müslüman ismi taşıdıkları halde, İslam Düşmanı Devletler’den maaş alan insanlıktan istifa etmiş adam ve madamlardan bahsediyoruz.

İslam Düşmanı bu adamların isim, resim, öğrenim durumu ve bölümlerini sizler için burada dile getirmek istiyoruz.

Acı ve kaba kaçıyor olsa da söylenmesi gereken ifadeler bunlar. Eğer siz de benim gibi aynanın arkasına bakabilirseniz her şeyi görür ve bana da hak verirsiniz. Bundan asla şüphem yok.

Biz bu listeyi defalarca yayınladık. Sanıyorum bu listeyi ilk defa 2004 yılında yayınladık. Çünkü 1980 yılından itibaren inkarcıları takip ediyorum. İsmi Müslüman olanlardan “Kur’an ve Sünnet İnkarcıları”nı yetiştirmeye başlama tarihi 1980’dir. Onlar, Humeyni ile onu İran’a getiren Jimmy Carter tarafından Yahudi-Hıristiyan-Şia İttifakı’nın Kum Kentindeki mektebinde yetiştirildiler.

Yani ben dün bugün bunları tanımıyorum. İnkarcılarla bugün itibariyle 40 yıllık bir mazimiz var. Dahasını da söyleyebilirim. Bugün kalbur üstü inkarcıların 1980 sonrası hayatlarını bildiğim gibi, 1980 öncesi hayatlarını da biliyorum. 1980 yılından önce, hatta 1985 yılından önce bir tane bile Kur’an ve Sünnet İnkarcısı yoktu. Çünkü 1980’den 1985 yılına kadar sadece yetiştirildiler.

Mesela Yaşar Nuri Öztürk ve Bayraktar Bayraklı ile 1985 yılına kadar beraberdik. Ayrıca Bayraklı da 1987 yılına kadar yanlış bir tavır görmedim. Çünkü onunla 1987 yılı Ramazan ayı boyunca yurtdışında beraberdik.

İnternet ile 1990’lı yılların ortasında tanıştım. Arı kovanına çöp dürtme, birilerinin tekerine çomak sokma ve birilerinin de sularını bulandırma alışkanlığımızdan dolayı internet sayfalarım defalarca kapandı. Yüzlerce yazım da bu yüzden kayboldu.

Ben 40 yıllık araştırma ve bildiklerim ile bir liste meydana getirmiştim. O isimlerin başında Kur’an ve Sünnet İnkarcısı yazıyor. Aşağıda belirteceğim gibi toptan HADİS İNKARCISI olduklarını kabul ediyorlar. Bazılarının KUR’AN İNKARCISI olduğunu belirtiyorlar. Bir tanesi de HADİS İNKARCISI olduklarını, ama KUR’AN İNKARCISI olmadığını söylüyor.

Kim ne düşünür ve söylerse söylesin, biz de YAZDIKLARINI ve SÖYLEDİKLERİNİ önlerine koyar ve “Hadi konuş!” deriz. Yine de isteyen HADİS İNKARCISI, isteyen KUR’AN İNKARCISI, isteyen hem HADİS İNKARCISI hem de KUR’AN İNKARCISI olduğunu, isteyen de İNKARCI olmadığını ilan edebilir. Muhayyerdirler.

Yalnız bizi hakaret etmekten, teröristlerle yan yana getirdiğimizden, terör örgütü liderleri olan F. Gülen ve Adnan Oktar ile aynı listede olmaları ile rencide olmaktan söz edemezler. Kimseye suç işleme hakkı tanımayacağız. Suçlarını örtmeleri için insanlık dışı tavırlara yeltenmelerine izin verilmeyecektir.

Ben onlara defalarca teklifte bulundum. Tartışmaya çağırdım. İslam Düşmanları ile olan bağlantılarından söz ettim. Kendilerine çekidüzen vermeleri gerektiğini söyledim.

Kimse bana bir cevap vermedi. Bildikleri halde asla “Biz varız” diyemiyorlar. Çünkü onlara ne soracağımı, nasıl davranacağımı çok iyi biliyorlar. Yaptıkları ihanetlere, söyledikleri yalanlara, ettikleri iftiralara ve yaptıkları inkarlara karşı tipik bir karşılık vermeyeceğimi çok iyi biliyorlar.

Allah Düşmanı kafirlerle olan bütün bağlantılarını yüzlerine haykıracağımı çok iyi biliyorlar. Allah, Peygamber, Kur’an, Sünnet, İslam, Müslüman ve Vatan Düşmanları zarara uğramış, rencide olmuş, bilmem ne olmuş beni ilgilendirmez. Onlar toptan ihanetten vazgeçtiklerini ilan etsinler, ben onları memnun etmek için elimden geleni yaparım. Unutmasınlar ki, onlar DİN DÜŞMANLIĞInın yanında CASUSLUK, MAŞALIK, MİSYONERLİK, TETİKÇİLİK SUÇLARINI işlemektedirler.

Bu listeye sadece Kur’an adına KUR’AN DÜŞMANLIĞI yapanları aldık. Bütün İslam Ülkeleri’nde kafirlerden aldıkları MAAŞ karşılığı Kur’an Ve Sünnet Düşmanlığı yapanları var.

İşte size İslam düşmanı devlet, istihbarat ve terör örgütlerinin gönüllü piyon, maşa ve tetikçileri olan sözde akademisyen, ilahiyatçı ve araştırmacı ünvanı taşıyan İslam Düşmanı adamların listesi:

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 1

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 2

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 3

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 4

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 5

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 6

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 7

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 8

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 9

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 10

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 11

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 12

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 13

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 14

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 15

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 16

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 17

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 18

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 19

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 20

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 21

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 22

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 23

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 24

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 25

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 26

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 27

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 28

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 29

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 30

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 31

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 32

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 33

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 34

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 35

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 36

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 37

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 38

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 39

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 40

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 41

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 42

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 43

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 44

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 45

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 46

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 47

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 48

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 49

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 50

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 51

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 52

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 53

KUR’AN VE SÜNNET İNKARCILAR 54

NOBRANŞ/EĞİTİMİSİMLERS.
1FelsefeciH. Atay, Y. N.Öztürk, C. Taslaman, M. Aydın, İ. Maraş, E. Dorman6
2Lise MezunuA. Oktar, M. İslamoğlu, E. Özkan, R. İ. Eliaçık, A. H. Akten5
3KelamcıA. Bayındır, İ. Güler, Ş. A. Düzgün, A. Akbulut4
4TefsirciS. Ateş, M. Okuyan, M. Öztürk, Ö. Özsoy4
5Okur-YazarH. Yılmaz, A. M. Sağlam2
6SosyologZ. Beyaz, A. Bilgili2
7HukukçuS. Bayındır, F. Orum2
8HadisçiM. S. Hatipoğlu, H. Kırbaşoğlu2
9Tarihçiİ. Balcı1
10FizikçiC. Boran1
11EğitimciB. Bayraklı1
12İşletmeciC. Külünkoğlu1
13Üroloji HekimiZ. Bayraktar1
14İktisat Mezunuİ. Evrenesoğlu1
15Kimya MühendisiC. Sargut1
16GazeteciA. Şahin1
17ÖğretmenC. Kılıç, T. Namlı, S. Ören3
18EdebiyatçıM. N. Doğan, İsmail Yakıt2
19Fars Dili EdebiyatıM. Bayram1
20Süryani EdebiyatçısıZ. Duygu1
21Hukuk Fa. MezunuN. K. Zeybek1
22Üniversite MezunuE. Yüksel1
23Yüksek LisansY. Şenol1
24Mezhepler TarihçisiH. Onat1
25Çevirmenİ. Sarmış1
26İlkokul terkF. Gülen1
27TV SunucusuR. Koyuncu1
28Endüstri Meslek LisesiM. Elgörmüş1
29YazarR Haylamaz1

Bu son liste Kur’an ve Sünnet İnkarcıları’nın -tabiri caizse- sokaktan toplama, içi cahil cühela dolu bir inkar, iftira, yalan ve ihanet ordusu olduğunu görüyorsunuz. Para ve menfaat ile cehalet ve namus yoksunluğu bir araya gelince katıksız bir KUR’AN VE SÜNNET DÜŞMANLIĞI ortaya çıkıyor.

İçlerinden biri 06.12 2020 tarihinde yaptığı bir videoda bizi iftira suçlaması ile mahkemeye vereceğini ilan etmiş. Videoda bu konuyu ilgilendiren sözleri özet olarak şunlardan meydana geliyor.

Birincisi, listede olanların tamamı Hadis İnkarcısı imişler. O esmen “Biz HADİS inkarcısıyız!” diyor. Bu suçtur. “Dini değerleri Aşağılama Suçu” işliyorlar.
İkincisi, Kur’an İnkarcısı değillermiş. Bunu konuşup yazdıklarını önlerine koyduğumuz zaman hem inkarcı oldukları hem de yine “Dini değerleri Aşağılama Suçu” işledikleri ortaya çıkacaktır. İslam Hukuku’na göre suçları daha büyüktür.
Üçüncüsü, aslında “İnkarcı denilmesinden hiç alınmazlarmış, ama F. Gülen ve Adnan Oktar ile aynı listede olmaları nedeniyle şikayetçi” olacaklarmış. Onlarla olan farklarını bir anlatsalar da biz de öğrensek iyi olur.
Dördüncüsü de Hakkı Yılmaz ve bazıları Kur’an İnkarcısı olabilirlermiş. Demek ki en azından kendi aralarında Kur’an ve Sünnet İnkarcılarının var olduğunu biliyorlar.

İslam Düşmanları’ndan aldıkları para ve sayısız menfaat karşılığı Kur’an ve Sünnet İnkarcılığı yapmaları başka suçlara da girer. Mesela CASUSLUK suçuna. İslam Hukuku’nda casusluk suçunu işleyenlere dünyaya veda demesi sağlanır. Bunu yapacak olan da devlet idaresidir.

Haydi beyler! Beni İNKARCILAR dediğim için verin mahkemeye. Benim yaşadığım Avrupa’da bir düşünce hakim. “ŞİKAYETE KARŞILIK ŞİKAYET” diye tercüme edebileceğim bir hukuki terimden bahsediyorum. Türkiye’de “Şikayetimden bir şey çıkmaz, ama BİRAZ MAHKEMELERDE SÜRÜNMESİNİ istediğim için dava açıyorum” düşüncesi var. Bu da devletin mahkemelerini gereksiz yere meşgul etme suçuna girer.

Hepsine kabul diyoruz. Yani şikayet etmeleri bizi şaşkınlığa sürüklemeyecek. Asıl şikayet edilmesi gereken inkarcılardır.

Konuştuğum hakim ve savcılar, “Kur’an ve Sünnet İnkarcılığı ile ilgili kanunî bir düzenleme yok. Fakat “Dinî Değerleri Aşağılama Suçu” düzenlemesi var. Kur’an ve Hadis’e karşı yapılanlar da “Dinî Değerleri Aşağılama Suçu”na girer. Böyle bir şikayet gelirse, biz gereğini yaparız” diyorlar.

İnkarcılar hem Kur’an ve Sünnet İnkarcılığı yapmaya kalkacak hem de Allah’ın Dini ve Peygamberin Sünneti ile savaşmalarına karşı duranları saf dışı etmek için oyun oynayacaklar. Konuşanı, yazanı ve çizeni saf dışı etmek için ellerinden geleni yapacaklar. Yemezler!

Dünyadaki bütün inkarcılar inkar, yalan, iftira ve ihanetlerine son verip sustukları zaman ben şikayetlerine karşı savunma bile yapmam. Allah’ın dinini asla yıkamayacaklar, ama insanımı dinsiz yapmaya çalışmaları neticesinde bir tek mü’min bile imansızlığa düşerse, ben zaten kaybetmiş olurum.

İsteyen gider, istediği yerde nasıl yaşamak istiyorsa, öyle yaşayabilir. Ancak hiçbir imansızlığı Müslümanlara, hatta gayrimüslimlere dayatmamak şartıyla.

Kimse benden, Allah, Peygamber, Kur’an, Sünnet, İslam, Müslüman ve Vatan Düşmanlığı yapma izini alamaz. Çünkü bunlar benim kırmızı çizgilerimdir. Elimizden gelmezse, dilimizle savaşırız, dilimizle de savaşamazsak, kalbimizle savaşırız. Yeter ki, Batıl hakim olmasın.

Bu liste de bu kadarla kalmayacak. Her inkarcı eklenecek, onlarla bağını koparanlar ise listeden silinecektir.

“Ben o İslam Düşmanları ile beraber değilim veya onlarla olmaktan tevbe ettim. Bundan sonra düşmanlık yapmayacağım. Şimdiye kadar yazdığım kitapları raflardan, yazılı ve sözlü malzemeleri de medyadan kaldırmak için söz veriyorum” diyecek olanları bağrımıza basar ve biz de inkarcılar listesinden sileriz. Dileğimiz hepsinin hakikate kulak verip ihanetten vazgeçmeleridir.

Hiçbir kimse unutmasın ki, Allah Teâlâ aramızda hükmünü verinceye kadar Kur’an ve Sünnet Düşmanları ile olan mücadelemiz sürecektir. Kıyamete kadar son bulmayacaktır.

Dileriz ki, bu ihanetten bir an önce vazgeçerler. Benim CIA raporlarından tesbit ettiğim prensiplere göre hareket eden Kur’an ve Sünnet İnkarcıları’nın oradan buradan toplama bir grup olduğunu yukarıdaki liste bize gösteriyor. Aslında bu liste bile, inkarcıların bir proje olarak önümüze konduğunun işaretidir.

Kan Davası’ndan milyon kat daha vahim olan PARA KARŞILIĞI yapılan ihanet, genel adı ile İSLAM DÜŞMANLIĞI son buluncaya kadar mücadele devam edecektir. Gerekirse, ifşa olmaları, hatta yaptıklarını İTİRAF ETMELER için her şeyi yapmaya hazırım.

Selam ve dua ile!..

ALLAH TEÂLÂ TÜM İNKARCILARI ISLAH EYLESİN!

ISLAH OLMAYANLARI DA YOK ETSİN!

Muhammed Mücahid Okcu
www.muhammedmucahid.com

BENZER YAZI VE VİDEOLAR

Kur’an Ve Sünnet İnkarcılarını Düelloya Davet
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments